Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Tako mi i treba kada sam rečit, htedoh da pitam, možda ima veze to što dok zoveš i kad dobiješ zauzeće možda ti se ekran sam ugasi i automatski i zaključa.
pa da, to se i desi i to je i problem :)(mada se sam ukljuci opet kada krene ton za zauzetu vezu, i prikaze ekran za otkljucavanje)ako se veza uspostavi, onda sve radi ok...pre il kasnije kad ne budem lenj kao sad, stavicu ko covek neki custom rom da se resim ovog samsungovog sranja.
Link to comment

Sinoc videh kod drugara takav samo bez "+"Moram da priznam da je impresivan fon, sign me up za te kompenzacije takodje :)

Edited by Valkyrie
Link to comment

Jedno pitanjce (ne znam da li je na pravom mjestu, ali mislim da jeste): Imam HUAWEI MediaPad S7-301u (tablet). Ima mjesto za SIM karticu. Kada je ubacim (nakon što sam instalirao dajler) pokaže mi da sam konektovan na mrežu (za mobilni telefon), pokaže mi kontakte sa kartice, ali ne mogu niti primati niti upućivati pozive. Ima li neko neku ideju šta bi moglo da bude u pitanju? Neko podešavanje ili nešto drugo?Hvala

Edited by dacha od bosne
Link to comment

Da li ima neko iskustva oko onih reklama koje "trče u dnu" raznog softvera na telefonu tj. Kako da ih "ukinem"?Послато са U8815 користећи Тапаток 2

Link to comment

Krenuo u akciju kupovine prvog smartphone-a, a iskreno ne mogu se pohvaliti znanjem u vezi sa istim, stoga mi treba mala pomoc, tj. savet. Planiram da uzmem nesto preko paketa (jer je budzet skroman), zanimljivo mi deluju Sony Xperia U i Sony Xperia Miro. Postoje li neke ogromne razlike medju njima i koji je po vama bolji? Ili mozda treba izabrati neki treci slicnog kvaliteta?Eto, ukratko ako neko moze da me posavetuje, cisto da ne napravim neku vecu gresku pri odabiru. Unapred hvala!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...