Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

braćo, pomozite, uboga sam - želim da prebacim fotke sa htc onea na pc, ne umem. ne umem. uspela sam pre par dana sa htc cha chaa na pc, ali se ne secam kako. htc sync manager mi ne pomaze. kad ga steknem kao usb, dospevam samo do nekih fotki. da, znam je pitanje za pačiće, ali ja sam patka za mobilne.

Link to comment

Patko nijedna, dovoljno je da povežeš mobilac sa računarom i da izabereš opciju koja u sebi ima "disk" a ne "charge". I naravno slike tražiš pod direktorijumom "DCIM".Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio using Tapatalk 2

Link to comment

Moguće je da neka aplikacija kojom "fotkaš" stavlja slike u neki "treći" folder.Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio using Tapatalk 2

Link to comment
ah, retardirani samsung.ov android, opet u akciji.kada zoves nekoga i javi da je zauzeto, automatski zakljuca telefon.(sgs2 sa 2.3.4 androidom)
??? podesi se da zove ponovo i vrti u krug. nisam imao taj problem, prosecno telefoniram i desava se da je broj zauzet.s3 4.1.1
Link to comment

Nego, juce je stigao neki update od 230 i koji MB i sada radi skroz o.k. iako guta RAM. Bilo sta da otvorim dobaci do 70 i koji % RAM-a. Ima li neka provereno dobra aplikacija koja prikazuje sta sve guta RAM?

Link to comment
??? podesi se da zove ponovo i vrti u krug. nisam imao taj problem, prosecno telefoniram i desava se da je broj zauzet.s3 4.1.1
ovo je galaxy2, ne 3, zarobljen u 2.3.4 verziji (jer je 4.0.3 tesko sranje)i ne vidim sto bih podesavao da vrti u krug, pa ako je zauzet, onda je zauzet, zar ne? :)
Ni ja.Da nema veze sa gašenjem ekrana?
ne razumem sta pitas :(
Link to comment

I meni je stigao Jelly Bean tj Android 4.1.1. Šatro bi trebalo sve brže tečnije da radi, ali pošto od skora imam SGS3 koji svakako leti kao besan, nije da primećujem ne znam kakva poboljšanja.

Link to comment

Danas sam malo čačkao one Prestigio Android dual SIM telefone, skroz su OK za te novce (~20k dinara). Javljam kada bude bio full test (koji neću pisati ja, odmah se ograđujem).

Link to comment
ne razumem sta pitas :(
Tako mi i treba kada sam rečit, htedoh da pitam, možda ima veze to što dok zoveš i kad dobiješ zauzeće možda ti se ekran sam ugasi i automatski i zaključa.Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio using Tapatalk 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...