Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Jako sam razočaran jednom stvari kod S3, osim ako nešto ne radim kako treba.Naime, pretraživanje imenika u aplikaciji za poziv je katastrofa. Ako contact ima 2 reči, on pretražuje samo prvo. To je na HTC-u bilo 100 puta bolje rešeno. Sada koliko vidim, pretražuje samo prvu reč? Dissapointed. :(
Тенк ми лејтер. :fantom:
Link to comment
U kom smislu "zaražen"? Ako si pokupion windows viruse na telefon, telefonu ne mogu ništa, virus vidi tvoj telefon kao običan fleš ram i samo pokušava da se preko njega prenese dalje. Ne vidim kako bi antivirus za android (namenjen lovu na viruse pisane za android) tu trebalo da reaguje.
Nemam pojma, ali jedino znam da android app nisu nista nasle, a da sam mob skeniran preko kompa zatekao sa 4-5 virusa (hm, viursa-mozda nekih bagova, gresaka i slicnih zlonamernih gluposti).
Link to comment

multiqoute radi kao "san"(sarkastičan sam)apropo odgovora na moje pitanje zašto SIII ne pušta mp3.Telefon je Telenorovi kada da se ubaci mp3 fajl, telefon (tj player) njega vidi ali pritiskom na play - jok!Kakve kodeke ste spominjali? Da znam šta da skidam.

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Probaj MX Player, on će valjda sam povući kodek.BTW, da li si probao samo jedan set mp3, album ili nešto, u čemu je enkodovano, lame ili šta.Mada bi to generalno trebalo da jede za doručak, on može i aac i flac i boga oca kodeka što audio što video out of the box da pušta.

Link to comment

SIIIka je potpuno prazna, ima samo navigaciju i D3 od aplikacijaKao što rekoh, prebacio sam neke mp3 fajlove, player ih vidi ali neće da ih pusti :(Mobilac je od jednog poznanika kome služi isključivo da gleda TV na istom.

Link to comment

Danas sam uzeo u mts-u Huawei Ascend g300kako je to prvi android koji drzim u ruci,zamolio bih nekog da mi pomogneako moze da me uputi gde mogu da kupimtm iGo, mape za iGo i tapatalkkao i neki link ka uputstvu kako to da instaliram. neka mi sibne pmizuzetno zahvalan :D

Edited by Далибор
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...