Jump to content

Android


Grunf

Recommended Posts

Treba mi dual-SIM mobilni sa dobrom kamerom pa planiram da kupim Alcatel OneTouch 997D sa Androidom. Ko lutkica je, ima mesta za dve kartice, a kamera je 8MP, sadrži sve meni potrebne džidža-bidže.Ima li neko iskustva sa ovim telefonom? Naročito me interesuje kvalitet fotki i video zapisa (posebno snimanje koncerata u zamračenim halama ili na otvorenom) ...

Edited by stoka
Link to comment

Pametni telefoni imaju i neke glupe nedostatke. Npr. S3 nema opciju da se alarm uključi ako je telefon iskljucen tj. da bi me sokoćalo budilo ujutro tel. treba da bude ukljucen celu noć. Drugo, i da ostavim tel. ukljucen, nema opciju fade in, tj. alarm se odmah dere iz sve snage. Ima li resenja?

Link to comment
Pametni telefoni imaju i neke glupe nedostatke. Npr. S3 nema opciju da se alarm uključi ako je telefon iskljucen tj. da bi me sokoćalo budilo ujutro tel. treba da bude ukljucen celu noć. Drugo, i da ostavim tel. ukljucen, nema opciju fade in, tj. alarm se odmah dere iz sve snage. Ima li resenja?
Alam droid ima tu foru sa stepenastim pojacavanjem zvuka...
Link to comment
Pametni telefoni imaju i neke glupe nedostatke. Npr. S3 nema opciju da se alarm uključi ako je telefon iskljucen tj. da bi me sokoćalo budilo ujutro tel. treba da bude ukljucen celu noć.
Koliko znam, nijedan android te neće probuditi dok je ugašenbtw, jako dobar file manager.
Link to comment

U kom smislu "zaražen"? Ako si pokupion windows viruse na telefon, telefonu ne mogu ništa, virus vidi tvoj telefon kao običan fleš ram i samo pokušava da se preko njega prenese dalje. Ne vidim kako bi antivirus za android (namenjen lovu na viruse pisane za android) tu trebalo da reaguje.

Link to comment
Treba mi dual-SIM mobilni sa dobrom kamerom pa planiram da kupim Alcatel OneTouch 997D sa Androidom. Ko lutkica je, ima mesta za dve kartice, a kamera je 8MP, sadrži sve meni potrebne džidža-bidže.Ima li neko iskustva sa ovim telefonom? Naročito me interesuje kvalitet fotki i video zapisa (posebno snimanje koncerata u zamračenim halama ili na otvorenom) ...
Nemam iskustva sa pomenutim telefonom,samo bih hteo da se nadovezem.Pre nekog vremena se pojavio i Prestigio sa 2 kartice,Android 4.0 i kamerom od 5Mp a cena mu je ~40e manja od Alcatela.http://www.prestigio...iPhone_4040_DUOedit:mada je ovaj Prestigio realno macka u dzakuedit2:ovaj Alcatel moze da se pazari u BG,citam da ga 1 radnja prijavljuje ali ga nema na stanju? Edited by basketas
Link to comment

Virus na Androidu. Kako se najcesce pokupe i kako kontrolisati odlazni saobracaj?Meni je na prvom racunu bila stavka placanje prema trecim licima. Kada sam nazvao MTS rekli su mi da oni ne mogu da vide kome ide novac, vec da moram sam da vodim racuna gde gazim i sta instaliram. Da li postoji neka aplikacija koja "druka" prikrivene "poreznike"?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...