Jump to content

Android


Grunf

Recommended Posts

pazario sam ipak huawei u8650...zadovoljan sam za sada..kamera jedini problem...i memorija telefona..pokusao sam da instaliram iGO i sve odradio po uputstvima i na kraju mi ispise da nema dov.memorije na tlf...iako sam sve moguce na sd karticu prebacio...je l nemoguce inst. iGO na tlf.ovako male memorije (inace 256, sad slobodno 40ak mb..) ili....

Link to comment
Kada ROM managerom napraviš backup
ROM manager podrazumeva da telefon mora da bude rootovan? Moj nije. Glasu Razumni, odlicna kupovina. Ja sam u avgustu platio jedva nesto malo vise 4 dana star S3. Mora da je Telenorov tel ako je zakljucan. Spremi jos 10 evra ako neces sam da se igras, a mozes da nadjes na XDA forumu kako se to radi.
Link to comment

Ako neko zna neki način da se unlockuje S3 a bez roota, biću jako za'valan. Video sam da ima neka android aplikacija, ali telefon mora da se rutuje, a ja bi da to izbegnem.

Link to comment
Ako neko zna neki način da se unlockuje S3 a bez roota, biću jako za'valan. Video sam da ima neka android aplikacija, ali telefon mora da se rutuje, a ja bi da to izbegnem.
A zašto bi konkretno izbegavao rutovanje, zbog garancije ili ... ?Factory reset bi inače trebalo da ga vrati na default (nerutovano) stanje ako budeš imao problema.
Link to comment
A zašto bi konkretno izbegavao rutovanje, zbog garancije ili ... ?Factory reset bi inače trebalo da ga vrati na default (nerutovano) stanje ako budeš imao problema.
Ne samo zbog garancije, vec sta znam, nisam rootovao ni prosla 2 androida, sve super radilo i kontam - sto bi se akao.Bio sam u telenoru, uzeo novu klasicnu karticu, koristim s2 dok u pon ne odnesem ovaj nedje da se sredi i to je to...Sent from my Samsung Galaksija 2
Link to comment

Pitanje za korisnike SIII, kako slušate mp3 fajlove koje prebacite na telefon. Koliko sam video SIII podržava samo ogg i m4p fajlove. Prosto mi neverovatno da moram da konvertujem mp3 u ogg....skoro pa basmisleno :(Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio using Tapatalk 2

Link to comment
Pitanje za korisnike SIII, kako slušate mp3 fajlove koje prebacite na telefon. Koliko sam video SIII podržava samo ogg i m4p fajlove. Prosto mi neverovatno da moram da konvertujem mp3 u ogg....skoro pa basmisleno :(Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio using Tapatalk 2
Odbijam da poverujem da je ovo istina.Sent from my Samsung Galaksija 2
Link to comment
Pitanje za korisnike SIII, kako slušate mp3 fajlove koje prebacite na telefon. Koliko sam video SIII podržava samo ogg i m4p fajlove. Prosto mi neverovatno da moram da konvertujem mp3 u ogg....skoro pa basmisleno :(Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio using Tapatalk 2
Odakle ti ovo? Najnormalnije rade mp3-ke. Nisam ni pokusavao druge formate obzirom da je sva muzika bila u mp3 formatu.
Link to comment
Odakle ti ovo? Najnormalnije rade mp3-ke. Nisam ni pokusavao druge formate obzirom da je sva muzika bila u mp3 formatu.
Naravno, otvara standardno bez posebnih plejera ili kodeka. Moguće da je u pitanju neka kineska kopija gde je neko zalepio "S3", mada i takvi bi morali da otvaraju :P
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...