Jump to content

Android


Grunf

Recommended Posts

šta je najbolja kupovina momentalno za 150 evara?ne na račun već vako za keš.
Ja kad sam prodavao moj Desire S HTC, toliko mu je bila mahom cena po oglasima. Ja sam pukim čudom uspeo da uzmem 180 za moj doduše sa full opremom, fiskalni, garancija punjač za kola, nosač i sl. Poenta je da taj telefon ima sve, radi kao sat, dosta je brz, velik ekran, dobra slika, baterija dobro drži. Najtoplija preporuka. Da li ima bolji, ne znam.
Link to comment
Ne radi posao mi ne govori mnogo, reci šta se tačno desi kada probaš da ga instaliraš?
missing or incomplete folder: /data/data/com.navngo.igo.javaclient/licenseedit:pokrenem aplikaciju nekako, medjutim posle par sekundi jednostavno se ugasi.. Edited by eye of the beholder
Link to comment
šta je najbolja kupovina momentalno za 150 evara?ne na račun već vako za keš.
http://www.mobilnisvet.com/mobilni-malioglasi ako ti se ne zuri svasta moze da izleti + ima dosta telefona sa garancijom. neko pokupi tel uz ugovor i proda. za jos malo para mogao bi da kupis i s2.edit: evo koliko vidim na prvu loptu imaHTC Wildfire S 150eHTC EVO 3D 140eNokia X7-00 160eHTC 7 Pro 160eLG Optimus L5 E610 135eMotorola Motoluxe XT615 150eApple iPhone 3GS 32GB 140evidim da s2 ne pada cena, dok je s3 dosta jeftiniji u odnosu na pre mesec dana, ali ih ima i manje u ponudi. chudno je trziste... Edited by wayfaring stranger
Link to comment
Ali i bugove... Bar na Galaxy S2. Vratio bih GB da moze redovnim putem.
to je do posranog samsunga, ne do androidataj problematicni je 4.0.3, samsung je obecao pre 6 meseci da ce srediti i izbaciti 4.0.4 iiii... jos cekamovaljda imaju preceg posla da snimaju reklame kako je ajfon sranje
Link to comment
šta je najbolja kupovina momentalno za 150 evara?ne na račun već vako za keš.
nije da se "reklamiram" ali ...
Prodaje se htc desire, root-ovan, može sa HTC sence-om, može non-sence (može i ne root-ovan)Uz njega ide i:- 16gb sd kartica,- držač za automobil,- dve različite maske za telefon,- rezervna folija za ekran- punjač (usb)- kutijaTelefon je malo oštećen ali to se ne vidi kada mu se stavi maska.Cena prava sitnica: 15 000 rsd
još ti ostane neka kinta :) Edited by eye of the beholder
Link to comment
to je do posranog samsunga, ne do androidataj problematicni je 4.0.3, samsung je obecao pre 6 meseci da ce srediti i izbaciti 4.0.4 iiii... jos cekamovaljda imaju preceg posla da snimaju reklame kako je ajfon sranje
E sad mi je lakse :DNo dobro jos jedan razlog da se ne vracam samsungu... Mada, onda kad pogledas i druge vidis da su isti/slicni..
Link to comment
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...