Jump to content

Android


Grunf

Recommended Posts

Reci mi za taj Oxygen - kako se baterija ponaša? Traje duže ili kraće od ICSa?Još nisam stigao da "isprobam" non-sence na htc sensationu ali uglavnom sam koristio CM na prošlim telefonima.
Oxygen 3, 0.4.0 je ICS 4.0.4, ima batery drain, ali se na tome radi, nemam, iskreno, pojma kakav je u odnosu na vanila ICS, bez sim kartice, sa isključenim wifi, i svim ostalim, procesor na 340mhz i ugašenim ekranom, preko noći, pojede za osam sati skoro pola baterije. Doduše moj telefon nije pravljen za ICS, mada mu je baterija od boljih u klasi 1500mAh. Ono što mogu reći je da prilikom igranja, kada je grafika i proc na max ne troši ništa gore od GB, isto je za muziku, znači samo taj konstantni drain da sred. Inače oxygen sam izabrao preko CM zato što nema nikakvih dodataka, nema drugačiji launčer i tako to, tako da sve zavisi od tebe, šta više voliš. Na CM 7.2 mi se baš svidelo da promenim način otključavanja i rotacije ekrana. Ali ICS je toliko tečniji i lepši da prosto ne mogu da se vratim na GB, pokušao sinoć ponovom, ne ide :)
A kad ću ja na sgs2 da "dobijem" 4.0.4 kao official update pošto ga sada nema kada odem na check for updates.
Možda i nikada :), sve zavisi od njih, mada bi za takav telefon bilo bolje možda da bude dželi bin, 4.1.1 valjda sada aktuelno. Samo što, baš zato što su različiti UI i hardver, samsung mora da pripremi apdejt, a oni su, po mom iskustvu sa jednim njihovim, inače fantastičnm preklopnim telefonom koji ima nešto 530 u imenu, i sa fotoaparatom, izuzetno spori i radije spremni da novi OS ili apdejt isporuče uz novi model a za stari ih zabole. Edited by Vapad
Link to comment

Pa ako je snimano na karticu i ako nisi ništa pisala može billo koji program za vraćanje podataka, recurva, recimo da to vrati, kada zakačiš telefon za komp, i vidi ti karticu kao flash recimo, samo pustiš recurvu da skenira karticu za fajlove svih ekstenzija i vratiš, na komp, ne na karticu, to sto pronađe, i proveris da li radi. Uh, nadam se da sam bio makar malo jasan :)Uglavnom, ako se zaglavis negde piši ovde pa ćemo pomoći.

Link to comment

Mislio je na ovo.Povežeš telefon sa kompjuterom tako da ga prepoznaje kao dodatni storage, tj drajv. I onda taj novi drajv skeniraš iz Recuve. Imaš i Stellar Pheonix Windows Data Recovery koji je odličan ali mislim da se plaća.

Link to comment
Nadjoh iGO za htc sensation, nove mape, sve rezolucije i sve super, medjutim nigde nema uputstvo za instaliranje. Klasično kopiranje diretorijuma u root SD kartice + pokretanje .apk fajla ne radi posao.Ima li neko ko je to već odradio da mi otkrije gde grešim?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...