Jump to content

Android


Grunf

Recommended Posts

Ja krenuo da pazarim Xperiu Mini pro u MTS, ali su mi ko starom korisniku uvalili Xperiu Ray. U međuvremenu uradio (fabrički) upgrade na ICS, srećan i zadovoljan. Root jok.Ako možeš da se skrpiš za Ray, preporuka. Veći je od Minija, ali još uvek nije prevelik. Više je nako... slim i graciozan, ako tako nešto postoji :wub:

Link to comment

Huawei ima problem sa povrsinom (govorim o telefonima sa hardverskom tastaturom). Posle godinu dana sva slova se izbrisu, a zastita plastike skoro da ne postoji. Koleginica dobila za dz uz paket Huawei koji lici na Asha i posle godinu dana, kada nije mogla normalno da otkuca poruku, prosledi ga na reciklazu. Drugar koji nije previse zahtevan korisnik ima SE mini i prezadovoljan je. Ako ti velicina ekrana ne smeta, predpostavljam da je Mini pro odlicno resenje. Uostalom, uvek mozes da odes u MTS poslovnicu i da se igras telefonima u realnom vremenu ;)

Link to comment
ja sam u mtelu (BiH)..a tetkice koje tu rade nisu bas raspolozene za igranje sa robom.pasce odluka izmedju minija i huaweia..
eto razloga da dobacis do beograda ;)
Link to comment

Kad je vec bilo pomena SE, ima li ko iskustva sa Xperia Arc S modelom, ima ga ovaj mesec u ponudi mts-a u jednom od ovlascenih shopova pa se razmisljam da l da vadim repa... Nisam do sad furao touch screen ali na stranu (ne)navikavanje na kuckanje po ekranu, karakteristike mi generalno deluju ok, plus izgledom mi nadmasuje konkurentske modele (iako je plasticno kuciste, ali mogao bih to da svarim). Android v2.3 (sta god to znacilo), 1.4 GHz procesor, RAM 512, 4.2 inča ekran, kamera 8 MP, itd...Jes da nije android, ali zapao mi je za oko i Blackberry Torch 9810, najvise zbog kombinacije touch screena i mehanicke slide tastature, za mene idealna kombinacija. Izgled vrhunski, performanse solidne, RAM 768, procesor 1,2 GHz, manji ekran i kamera 5MP ali to mi je sasvim prihvatljivo. Ne znam kakav je BB operativni sistem pa ako neko ima iskustvo rec-dve bi mi koristile. I naravno, nemam jos povoljnu opciju za nabavku (kod mts-a je bilo ali mora da se placa i BB usluga, Telenor mislim ista prica) :(

Edited by ducca
Link to comment
Jes da nije android, ali zapao mi je za oko i Blackberry Torch 9810, najvise zbog kombinacije touch screena i mehanicke slide tastature, za mene idealna kombinacija. Izgled vrhunski, performanse solidne, RAM 768, procesor 1,2 GHz, manji ekran i kamera 5MP ali to mi je sasvim prihvatljivo. Ne znam kakav je BB operativni sistem pa ako neko ima iskustvo rec-dve bi mi koristile. I naravno, nemam jos povoljnu opciju za nabavku (kod mts-a je bilo ali mora da se placa i BB usluga, Telenor mislim ista prica) :(
Nisam siguran koliko ima rezona koristiti Blackberry telefon bez BB usluge, ako sam dobro razumeo jedan deo aplikacija/funkcija ti neće ni raditi ako nije aktivirano... bolje vidi nešto drugo u tom slučaju :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...