Jump to content

Android


Grunf

Recommended Posts

@glasAko misliš na ono da join-uješ fb, skype, telefon, whatsapp, šta već, od jednog čoveka sve u 1 je contact opet ću ti reći da je S2 sigurno u stanju. :)Nije da izbegavam da budem od pomoći ali davno sam se tim petljao na mom Ace-u, a ne bih da lupam i da ti samo odmažem...imaš negde beše sync SNS data među opcijama u kontaktima, mislim da je bilo nešto sa tim u pitanju.Kad sam već na temi - jel se petljao neko sa romovima za Ace-a, i ima li kakvu preporuku? Ja sam na SGSII i prilično je dobar ali ubi me baterija pa planiram da isprobam nešto novo...

Edited by bob loblaw
Link to comment

HTC ACE?http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=765Ja sam na LG P500 stavio CM7.2 džindžer, i radio je dobro, pa sam hteo da probam nešto drugo, sada sam na oxygen 3, ICS, lep je, čist, doduše baterija traje samo par dana, a na džindžerbredu je trajala tri. Ali fino sve to šljaka. Kada završe CM10 ili neki drugi Dželibin verovatno ću ga isto probati.

Link to comment

Samsung Galaxy AceProcunjaću svakako po XDA kad budem imao vremena...koliko sam pogledao malo na brzinu mislim da ću da isprobam stock lite.

Edited by bob loblaw
Link to comment
@glasAko misliš na ono da join-uješ fb, skype, telefon, whatsapp, šta već, od jednog čoveka sve u 1 je contact opet ću ti reći da je S2 sigurno u stanju. :)Nije da izbegavam da budem od pomoći ali davno sam se tim petljao na mom Ace-u, a ne bih da lupam i da ti samo odmažem...imaš negde beše sync SNS data među opcijama u kontaktima, mislim da je bilo nešto sa tim u pitanju.Kad sam već na temi - jel se petljao neko sa romovima za Ace-a, i ima li kakvu preporuku? Ja sam na SGSII i prilično je dobar ali ubi me baterija pa planiram da isprobam nešto novo...
Ma meni je bilo bitno samo da mi contacti u telefonu povuku sliku sa kontakata sa FB-a. To sam uspeo i rekao sam kako, ali postoje neki kontakti koje nije sam spojio, sad na primer, imam contact u telefonu koji imam i na fb-u, i na desire-u sam mogao ručno da ih "spojim" a sada mislim da ne može, tj pokušavao sam i nisam uspeo.
Link to comment

poz svima...treba mi pomoc oko sledecih telefona..savjeti..recimo koji uzeti..u sustini..prosjecan korisinik, ne previse zahtjevan... :lala:-Sony Ericsson SK17i Xperia Mini ProSE miniLG optimus E400 ili P700...LG P970..

Link to comment

xperije mini su bas malecke probaj ih uzivo da vidis da li ti tako nesto odgovara(super su ako ti treba telefon sa jos ponekim funkcionalnostima, ali lose ako ti treba nesto za web i mejl, gde mora i da se cita i da se kuca dosta)

Link to comment
poz svima...treba mi pomoc oko sledecih telefona..savjeti..recimo koji uzeti..u sustini..prosjecan korisinik, ne previse zahtjevan... :lala:-Sony Ericsson SK17i Xperia Mini ProSE miniLG optimus E400 ili P700...LG P970..
Imam LG P500 i, nakon zamene sistema, je skroz ok. Od ovih bi izbacio SE mini i E400 zato što imaju procesore ispod 1Ghz. Mini Pro važi za dobru kupovinu, ima bolju grafiku i hardversku hastaturu što ja lično mnoooooooogo više volim od tipkanja po ekranu, ali ima mali ekran sa niskom rezolucijom i malo interne memorije (mada P500 ima samo 200MB i ipak sam uspeo da stavim ICS i sa L2D sredim sve ostalo). Ako imaš prilike bolje uzmi nešto sa dual core procesorom. Ili ako ništa drugo nemoj da ideš ispod gigaherca zbog udobnosti u radu. Takođe, veći ekran sa boljom rezolucijom nudi ugodniji rad. Jesi li pogledao huaveija G300 i P1 ili možda htc one V?
Link to comment
Imam LG P500 i, nakon zamene sistema, je skroz ok. Od ovih bi izbacio SE mini i E400 zato što imaju procesore ispod 1Ghz.
nesto si pobrkao
Mini Pro važi za dobru kupovinu, ima bolju grafiku i hardversku hastaturu što ja lično mnoooooooogo više volim od tipkanja po ekranu
jeste bolje, ali obicno ne vredi dodatne debljine telefona i tezine koja uz to idesem ako ne kucas baaas mnogo, i to u unix terminalu, pa su ti omiljeni karakteri /, . i *;)
Link to comment

Jesam, mislio sam x10 mini.Pa uvek je brža hardverska tastatura, a kada uzmemo u obzir da je ekran mali... ili bez tastature a veći ekran. Doduše ja slabo pričam, većinu vremena kucam, i to na nokiji e5 a ovo mi je zezalica. :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...