Jump to content

Android


Grunf

Recommended Posts

kako da nabudžim latinična slova sa kukicama?
Instalirao prvu i radi odlicnohttps://play.google....e=search_resulthttps://play.google....e=search_result
Zna li neko neku navigaciju (za Srbiju) a da radi na Samsung Galaxy S III?iGo može da se instalira ali nemože da se pokrene zbog rezolucije (800x480)
Cekam mail i upustva od lika kome je uspelo da preuredi Portugalsku verziju, instalira mape ovih krajeva.... Ako posalje link i upustva javljam.
Link to comment

Ako budem menjao mobitel, a izgleda da hoću, kako najlakše da bekapujem potrebštine? Kontam da je najbitniji adress book tj contact lista, ne pada mi ništa na pamet što bi trebao da sačuvam?...

Link to comment
Koj telefon imas sada?
HTC Desire S, gledam da ga džoram za Galaxy S2.
pa sve snimi na google i posle vrati nazad, nema jednostavnijeg načina
Šta konkretno podrazumevaš pod "snimi na google"?
Link to comment
Sinhronizuješ sa google nalogom i to je to. Ima contacts ima sve.
Koliko je to sigurno? Skorije mi je hakovan jedan od Google naloga i svi iz address booka su dobili reklame. Bolje je backup uraditi programom firme ciji tel imas pa kopija ostane i u kompu za ne trebalo.Samsungov Kies ima opciju da se unesu kontakti sa tel. drugih proizvodjaca i to odlicno radi. Nokijin Pc suite je takodje odlican.
Link to comment

Dao sam sebi oduška i utopio Desire S za stvarno super kintu, te pazario Galaxy S2 brand new i jako sam happy. Elem, pitanje je sledeće, sve mi se čini super, ali izgleda da ne mogu kao na HTC-u da povežem nečiji nalog u imeniku sa facebook profilom, pa tamo da pokupi sliku i sl? Jel to do htc-ovog sensa ili šta?...

Link to comment

Radi to meni na Samsungu...mora da moze, sta znam proguglaj malo.Cestitam btw, nek te sluzi sto godina, ili dok se ne prevacis na S3 :)Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

Link to comment
Radi to meni na Samsungu...mora da moze, sta znam proguglaj malo.Cestitam btw, nek te sluzi sto godina, ili dok se ne prevacis na S3 :)Sent from my GT-S5830 using Tapatalk
Hm, čeprkao sam malo, ali moraću dalje, dublje, podrobnije. :)Tnx ;)
Link to comment

Mozes da ih povezes ali da bi ti prevukao sliku moras da odes na svoj nalog preko FB aplikacije i da udjes u svoje prijatelje pa tamo da listas polako da ti ucita sve slike.

Link to comment
Mozes da ih povezes ali da bi ti prevukao sliku moras da odes na svoj nalog preko FB aplikacije i da udjes u svoje prijatelje pa tamo da listas polako da ti ucita sve slike.
Poenta je samo da se odabere pri instalaciji fb aplikacije "sync only with existing contacts" i povukao je slike.. E sad, na desire-u sam imao opciju da ručno izaberem kontakt i da ga spojim sa određenim fb contactom, a to msm da s2 nije u stanju.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...