Jump to content

Android


Grunf

Recommended Posts

jok. Imao sam kod sebe samo taj iGo i probao sam na tom telefonu. Drugu priliku ću imati za par dana (nije moj telefon) pa rekoh da se raspitam koja navigacija radi.

Link to comment
Zna li neko neku navigaciju (za Srbiju) a da radi na Samsung Galaxy S III?iGo može da se instalira ali nemože da se pokrene zbog rezolucije (800x480)
Postoje po netu verzije za tu rezoluciju. Mariupolili maripol igo je kyword a siguran sam da ima na rapidserbia com.
Link to comment

Rutovao sam OT990 i sad kad instaliram TapaTalk nece da nadje forum...Jel to mora neka stara verzija da se instalira?

Link to comment

Ima li neka aplikacija za androide koja mi omogućava da gledam olimpijadu preko telefona?Aplikacija, link, svejedno......poslato preko tapatalk aplikacije

Link to comment
  • 2 weeks later...

Kako mislis odjednom?I gde da ga prebacis?Ako hoces u recimo MS Outlook, najjednostavnije ti je da preko Nokia Suite uradis sync imenika sa Outlookom (pre toga napravis novi folder za kontakte da ti se ne mesaju sa vec postojecim).Onda to ponovis sa androidom koristeci njegov desktop software za sync.

Link to comment
Kako mislis odjednom?I gde da ga prebacis?Ako hoces u recimo MS Outlook, najjednostavnije ti je da preko Nokia Suite uradis sync imenika sa Outlookom (pre toga napravis novi folder za kontakte da ti se ne mesaju sa vec postojecim).Onda to ponovis sa androidom koristeci njegov desktop software za sync.
Kad sam debil!Umesto "u" kucao "i" -_- Dakle treba da prebacim imenik iz nokie u android telefon..Sent from wc šolja by BVK
Link to comment

:DPa mozes tako kako sam vec napisao iz nokie u outlook iz outlooka u android.Ne verujem da ces moci odmah iz jednog i drugi.Mada sam u samsung kies-u video nesto kao "prebaci podatke sa starog telefona", ali nisam pokusavao.Ono je sigurna i proverena varijanta.

Link to comment

Ako se dobro secam, ja sam negde u opcijama na Nokii isao na 'copy contacts', pa onda 'from phone to sim card'. Onda sam sim karticu prebacio u novi telefon pa sam u kontaktima isao na 'uvezi/izvezi', izabrao 'uvezi sa sim kartice' i to je bilo to.

Link to comment

Da, jednostan nacin ali sim kartica ima svoja ogranicenja.Duzina imena, ne prebacuje ostale podatke (drugi broj, email, firmu).Na kraju na nju moze da stane 250 kontakta.

Link to comment

Dobro, mene bolelo uvo, imao sam oko 200 brojeva a e-mail adrese nikad nisam ni cuvao u telefonu :D Mada pri prebacivanju ima izbor izmedju sim i sd kartice, moze da proba i tako.

Link to comment

Ima po netu softvera sad videh, nego sam pitao da li je neko radio...Naravno uvek ostaje SIM varijanta.Javljam kad odradim cisto da drugi znaju..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...