Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

instaliraj neku od tastatura sa Playa, ima ih baš gomila, Smart Keyboard, SlideIt, Multiling Keyboard, Serbian Keyboard, pa vidi koja ti najviše odgovara

Link to comment

trenutno imam swype i samsung keypad, one su defaultne u fonu.saću probam to SMOIT :ss1:hej, ovo je trial! angry.gif

Edited by Valkyrie
Link to comment

Ranije sam pisao da imam problem sa sms porukama. Kada udjem u poruke on me izbaci na desktop i tako nekoliko puta. Na benchu sam pitao i rekose mi da deinstaliram advanced task killer medjutim problem je ostao i pogorsava se. Desava mi se da ne mogu po minut dva da udjem u poruke vec me non-stop izbacuje. Sta da radim? imam instaliran GB.

Link to comment

Mozda da probas da instaliras neki program za sms-ove pa vidis sta se desava.Ako i tu ima problema onda je nesto do samog Androida i njegovih serivsa.Ako ne onda je problem do defaultne sms aplikacije koju koristis.Verujem da bi neki repair ili ponovna instalacija GB resila problem.

Edited by wall
Link to comment

Hm, nadjoh, ali se sad mnogo slabije cuje kad mi stigne sms, sve ostalo je normalno. Izgleda da je to prilicno cest problem, i da jos niko ne zna kako resiti <_< Hvala u svakom slucaju :)

Link to comment

Znam, sve je namesteno na maksimum, opet isto. Ovi fabricki tonovi se cuju kako treba, ovi moji zezaju.

Edited by Lord Stef
Link to comment

Zna li neko neku navigaciju (za Srbiju) a da radi na Samsung Galaxy S III?iGo može da se instalira ali nemože da se pokrene zbog rezolucije (800x480)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...