Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

^ Nije dobro.Pogubio se sa emailovima (samsungov email klijent software).Jednom zacrnio, morala baterija napolje. Na web stranicama zna da te iskulira kada kliknes na link...Upgrade nije za preporuku, verovatno do neke zakrpe...

Link to comment

Kada gledam vesti na Blicovoj aplikaciji, pa hoću da pustim prateći video, izbaci mi obaveštenje "video format nije podržan za vaš uređaj". Najobičniji youtube klipovi koji na ostalim aplikacijama/sajtovima rade bez problema. U čemu je fora?

Link to comment
Kada gledam vesti na Blicovoj aplikaciji, pa hoću da pustim prateći video, izbaci mi obaveštenje "video format nije podržan za vaš uređaj". Najobičniji youtube klipovi koji na ostalim aplikacijama/sajtovima rade bez problema. U čemu je fora?
Ne znam, ali ako te teši - i kod mene je isto. Mada, poneki i pusti. A desi se i da ne pusti neki na youtube-u sa istom porukom.
Link to comment

valjd aovo moze ovde. imam tablet, book reader, sve lepo radi, i tek sad provaljujem, posle nekoliko dana koriscenja, da zapravo vreme i datum nece da mi cuva. svaki put treba iznova da ih podesim. ima li kakva caka?

Link to comment
Ne znam, ali ako te teši - i kod mene je isto. Mada, poneki i pusti. A desi se i da ne pusti neki na youtube-u sa istom porukom.
Na YT neki snimci nisu omogućeni za mobilne uređaje. Ne znam zašto, da li je do uploadera, ali search rezultati su kraći kad koristim mob.
Link to comment
Ne dizite ICS 4.0.3 na Samsung Galaxy 2.Uzasno dize pritisak... I zelju da razbijete telefon.
Od čega uopšte zavisi koji Android OS može na koji telefon?Ja imam taj Gingerbread, zanima me da li bih mogla (eventually) da metnem taj ICS na moj Galaxy S Plus.
Link to comment
Od čega uopšte zavisi koji Android OS može na koji telefon?Ja imam taj Gingerbread, zanima me da li bih mogla (eventually) da metnem taj ICS na moj Galaxy S Plus.
Zavisi od hardware-a i proizvodjaca, da li ce uraditi upgrade za taj model.Druga opcija je rootovati telefon i naci ics custom rom pa flesovati telefon. Opet po uslovom da postoji. Naravno ovim gubis garanciju... Mislim da nisam naleteo kod samsunga da je u planu upgrade na ics za tvoj model. Ali ako malo googlas sigurno ces naci vise nego dovoljno informacija.A i ovde ima dosta momaka koji su poprilicno familijarni s rootovanjem i dizanjem custom romova na androidima, ako se odlucis na takav tip akcije.
Link to comment
ovde piše da ima razmišljam da ipak rootujem fon jer me nervira nekoliko aplikacija koje ne mogu da sklonim a uopšte ne rade u Srbiji (Layar, etc)
Koliko sam razumeo, ne radi se o upgradeu na ICS nego o dodavanju nekih nekih stvari koje su standardne u ICS.Dakle ostaje ginger samo nova verzija.E sada, ima tu i drugih stvari npr moze da se pojavi zvanicni upgrade u recimo Koreji ali ne i za korisnike u Srbiji.Na kraju, upgrade na ICS ne znaci da ces se resiti stvari koje te nerviraju... Niti da ces moci deinstalirati aplikacije koje i sad ne mozes.U principu ako te nesto bas nervira root-ovanje i novi rom pa... :) No pre toga dobro odmeri za i protiv.
Link to comment

ok, hvala. ne zapinje mi toliko za ICS (ni ne znam njegove prednosti u odnosu na GB) koliko bih htela da sklonim višak aplikacija.ipak se još uvek ne usuđujem da rootujem.

Link to comment

Ima neke stvari koje ga cine boljim ili lepsim ali generalno... Nista posebno.Root je ok i ne bi smela imati problema. Naravno ako jos imas garanciju ne cackaj. Servis ce rado potegnuti to kao uzrok problema.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...