Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

gospođa majka kupila Samsung Galaxy S2, i tako postala prvi član porodice sa Android telefonom. Pošto sam ja papak sa Nokiom, imam 2 pitanja :1) koju navigaciju preporučujete ?2 ) jel ima još neki app koji je "must have" za nekoga ko neće previše čačkati telefon, osim za muziku i možda gmail ? korisni widgeti takođe dolaze u obzir.

Link to comment

Instaliraj i iGo i NDrive, neće ništa da ti fali :) Ne znam kakav je iGo u novijim verzijama, ali je NDrive jednostavniji za korišćenje, ako je potrebno išta više osim prostog ukucavanja destinacije.

Link to comment

Postoji li "trik" da promenim gugl nalog na telefonu a da ne radim "factory reset"?bonus pitanje:ima li neko navigaciju za Samsungove tablet-e i naravno linkove ka istim!

Edited by eye of the beholder
Link to comment
Dodao sam novi nalog ali je i dalje moj nalog bio "glavni"Pretražio sam po netu neka rešenja ali uzalud ...
Jesi li se prebacio na taj novi? Ja kada to uradim, sa marketa mi skida pod tim drugim nalogom itd ...
Link to comment
Jesi li se prebacio na taj novi? Ja kada to uradim, sa marketa mi skida pod tim drugim nalogom itd ...
Nisam stigao do tog koraka. NIje hteo da se uloguje na "nov" nalog!!Na kraju sam morao da uradim factory reset.Još jedno pitanje:Kako se povezuje tablet sa računarom?Nije isto kao i sa mobilcem. Edited by eye of the beholder
Link to comment
Još jedno pitanje:Kako se povezuje tablet sa računarom?
+1juce pazaraio prestigio 7100c tj archos 101 i ocu da preko bluetootha napravim konekciju sa pcjemi da, kad sam u stanu, omogucim internet surf stableta preko toga.znam da sam pre par godina to uspeo sa starim sonyjevim telefonom, al ovo nece pa nece?ili mozda bolje da kupim neki wifi usb dongle?
Link to comment

ne mogu da odolim

edan sedamnaestogodišnjak iz Kine prodao je bubreg da bi mogao da kupi ajfon i ajped a u sudskom postupku petoro ljudi je optuženo za nanošenje namernih povreda.Među petoro optuženih nalazi se hirurg koji je izvadio bubreg od jednog mladića aprila prošle godine, javila je državna agencija Sinhua.Mladiću, identifikovanom samo po prezimenu Vang, sada se pogoršava stanje zbog nedostatka bubrega, rekao je tužilac u gradu Šendžou u provinciji Hunan.

Link to comment
ne mogu da odolim

edan sedamnaestogodišnjak iz Kine prodao je bubreg da bi mogao da kupi ajfon i ajped a u sudskom postupku petoro ljudi je optuženo za nanošenje namernih povreda.Među petoro optuženih nalazi se hirurg koji je izvadio bubreg od jednog mladića aprila prošle godine, javila je državna agencija Sinhua.Mladiću, identifikovanom samo po prezimenu Vang, sada se pogoršava stanje zbog nedostatka bubrega, rekao je tužilac u gradu Šendžou u provinciji Hunan.

Pa što ovde, nije pazario ništa na Androidu. :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...