Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

ja imam thinkfree office, dobila ga u fonu pa ne znam je l' džabe. može da edituje docs.edit, respinujem

Edited by Valkyrie
Link to comment
Glup sam, ne umem da reinstalram Android, tj. da vratim telefon u fabričko stanje (LG Optimus GT540, OS verzija 2.1). Jel' ima neko link za to?
Ček, hoćeš da vratiš orginal RUU na telefon?Osim ako nisi ozbiljno "zajebao" telefon, nema potrebe gubiti vreme, nađi neki ROM koji je brži, lepši, moćniji....ne znam kako stoje ROMovi za LG ali verujem da ih ima....
Link to comment

Možeš, prostim pokretanjem .exe fajla za instalaciju originalnog RUU-a.Ja sam to radio i sa svojim i sa bratovim telefonom kada su nam crkavali ekrani i kada smo ga vraćali u servis.

Link to comment

Sve u svemu, preporuka za CyanogenMod 7 ljudima koji su spremni na izvestan rizik. Brzo, pouzdano, fleksibilno, lepo, nema debilnih ugrađenih aplikacija.

Link to comment

Kako u Cyogenu da namestim za pozive da mogu ono da prevucem prstom preko kontakta i da mi ga pozove odnoso ubaci u pisanje poruka?Kako da mi kad skrolujem desktop i dodjem do zadnjeg automatski prebaci na prvi kao sto je u klasicnom Dzindzerbredu?

Link to comment
Kako u Cyogenu da namestim za pozive da mogu ono da prevucem prstom preko kontakta i da mi ga pozove odnoso ubaci u pisanje poruka?Kako da mi kad skrolujem desktop i dodjem do zadnjeg automatski prebaci na prvi kao sto je u klasicnom Dzindzerbredu?
Jesam li razumeo dobro - da li desktop-ovi mogu da se vrte u krug? Pod CM7 ne može ali nisam siguran ni za Džinderbred, koliko sam ja primetio to je moguće tek od Honycomb verzije ... mada?
Link to comment
Jesam li razumeo dobro - da li desktop-ovi mogu da se vrte u krug? Pod CM7 ne može ali nisam siguran ni za Džinderbred, koliko sam ja primetio to je moguće tek od Honycomb verzije ... mada?
Može na Džindžeru, a može i na Runnymade, al to je za Desire, ne znam da li imaju verzije za druge telefone.
Link to comment

Ja koliko znam to "vrtenenje" je se pojavilo na Sensu 3.5. Na Gingeru bez Sensa a koliko vidim i na ICS ga nema. Nije da je nesto bitno.

Link to comment

E, super što si tu! Hteo da te davim na pm, al Valkira voli sve da pročita, pa...Koliko vidim ovaj softver za Desire je dogurao do verzije 6.1.xxx. Onomda kad si me ti nahuškao na njega čini mi se da je bila verzija 4.0.3, tako bar piše u "Software information".Koji je najbezbolniji način da apgrejdujem softver? Jel može to bez bekapovanja svega te nanovnog podešavanja isto svega?Dešavaju mi se restarti telefona sami od sebe(uglavnom kada ganjam neke medije, muzika, fotkanje, snimanje...), a i spor je u pm. Kapiram da ne može baš ni da leti, slab procesor za Džindžera, al ovo je baš sporo, pa bi probao novu verziju da vidim jel šta ubrzalo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...