Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

samo da prijavim da sam konacno skontao odakle ogromni racuni u posl par meseci. gmejl aplikacija, izgleda da skida i atacmente.jebeni sam retard, za mene nije android definitivno.

Link to comment

mts, neki miks 700 recimo.koristim retko tu uslugu, jedino kad nemam pristup netu, a treba da proverim jeli mi stiglo nesto. danas pak odradio rifres, stiglo mi fakat nekoliko mejlova, i kad sam proverio iz dokolice trenutno stanje video da je za nekih 500 kinti veci ceh. pritom jos imam neiskoriscenih minuta, poruka mi uvek ostane bar stotinak.

Link to comment

Znaš da u "prenesi i surfuj" posle potrošenih paketnih xxxMB net i dalje ide džabe, samo (sub)modemskom brzinom? Meni je to skroz ok za sada.

Link to comment

dobro zvuci. nazalost, uzevsi telefon za dinar potpisao sam izgleda ugovor sa djavolom pa jos nesto vise od godinu dana moram biti sa mts-om.

Link to comment

Kombinacija dropboxa i androida:

Hi beholder,Congrats on becoming a Dropbox Guru! We've awarded you 23 GB of bonus space for the next 24 months! You now have x+23 GB on Dropbox. To get even more space, check out our upgrade options. Thanks again for supercharging your HTC device with Dropbox! Enjoy,- The Dropbox Team
sve što sam uradio, poslušao šta piše ovde
Link to comment

Glup sam, ne umem da reinstalram Android, tj. da vratim telefon u fabričko stanje (LG Optimus GT540, OS verzija 2.1). Jel' ima neko link za to?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...