Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Da, tu. Kada sam je uzeo bio sam zadovoljan, ali je baterija kratko trajala. Prvi apdejt os je i to rešio. Medjutim, posle 2 apdejta sve se usporilo. Kada pritisnem telefon, treba mu 5 do 10 sekundi da ga pokrene. Pre svake aktivnosti moram da koristim task killer ili je čekanje na bilo šta pakao. A i baterija kratko traje. Pri tome, ne koristim ništa specijalno od aplikacija tipa igrice.Inače, dugo sam imao win smartfonove i posle ovog androida mi ne pada napamet da menjam os. Integracija sa guglom je sve što mi treba.Poslednje sto sam instalirao je mightytext. Koji mi smsove baca na hrom i omogućava da odgovaram sa tastature pcaбај тапаток

Link to comment
Pomoc. Mogu da biram novi android telefon. Treba mi npreporuka za neki koji ima malo veci ekran. Sada ima expiriu 10 sa standardnim ekranom. Bitno mi je da radi glatko. Sadasnja expiria se uzsno usporila otkako sam poslednji put azurirao android.Idelano bi bilo da bude neki telefon koji ima mehanicko dugme za odgovarenje na pozive ako tako nesto postoji.
Pogledaj Samsung Galaxy Nexus.Edit: al' nema dugme. Edited by B_B
Link to comment
Da, tu. Kada sam je uzeo bio sam zadovoljan, ali je baterija kratko trajala. Prvi apdejt os je i to rešio. Medjutim, posle 2 apdejta sve se usporilo. Kada pritisnem telefon, treba mu 5 do 10 sekundi da ga pokrene. Pre svake aktivnosti moram da koristim task killer ili je čekanje na bilo šta pakao. A i baterija kratko traje. Pri tome, ne koristim ništa specijalno od aplikacija tipa igrice.Inače, dugo sam imao win smartfonove i posle ovog androida mi ne pada napamet da menjam os. Integracija sa guglom je sve što mi treba.Poslednje sto sam instalirao je mightytext. Koji mi smsove baca na hrom i omogućava da odgovaram sa tastature pcaбај тапаток
dakle, cini se da ga ne preporucuješ.hvala
Link to comment

Ja imam samo reči hvale za Desire S npr. Sve je potaman, a baterija koja na Desire bez s trajala NI DAN, sada traje dva dana laganica uz ne preterano akanje. Sve ostalo radi savršeno...

Link to comment
Da, tu. Kada sam je uzeo bio sam zadovoljan, ali je baterija kratko trajala. Prvi apdejt os je i to rešio. Medjutim, posle 2 apdejta sve se usporilo. Kada pritisnem telefon, treba mu 5 do 10 sekundi da ga pokrene. Pre svake aktivnosti moram da koristim task killer ili je čekanje na bilo šta pakao. A i baterija kratko traje. Pri tome, ne koristim ništa specijalno od aplikacija tipa igrice.Inače, dugo sam imao win smartfonove i posle ovog androida mi ne pada napamet da menjam os. Integracija sa guglom je sve što mi treba.Poslednje sto sam instalirao je mightytext. Koji mi smsove baca na hrom i omogućava da odgovaram sa tastature pcaбај тапаток
1. probaj da ubijes par poslednjih aplikacija koje si instalirao (npr. moj milestone2 se nikako nije slagao sa evernote.om npr. isti sindromi kao ti koje navodis)2. instaliraj osMonotor pa pogledaj sta ti kolje procesor. milestone2 je takodje imao bag sa medija bibliotekom, kad obrises nesto sa kartice, ona se katkad zabrljavi i takodje zdere telfon i bateriju kao luda. to su sredili bili sa poslednjim update.om, ali evernote i dalje nije radio
Link to comment

...a da proba da proba da promeni ROM?mozda je prenatrpao mobilac aplikacijama i sad se "guši". Hamlet beše ima SE expirea .. bem li ga ali ako je android onda može da menja ROMove kao i mi na HTCovima...znam da ovi sa Samsungovim moguInače koje ROMove koristite?Jel koristite HTC senso-ove ili non-senceNajbolje mi se pokazao CyanogenMod 7 (brz i puno prostora)najlošije i SuperNova (spor i previse mesta)sad trenutno "trošim" AN-driOid .... trenutno je na ocenjivanju :)

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Instalirao sam Gingerbread i kontakte povezao sa FB nalozima ali sad i ako odem na Sync ne ubaci mi slike ljudi cije sam brojeve sihronizovao. Jel treba jos nesto da se uradi?

Link to comment

A gde to? Ne vidim nigde tu opciju.Kad odem na edit contact imam da biram Google i Face kada odem na face stoji unable toedit SNS contact on phone. I tu nemam nikakvu opciju da to omogucim.

Edited by Moća
Link to comment

ne ideš na edit contact nego kad otvoriš kontakt i klikneš na MENI izaći će ti i opcija mark as default. klikni to i imaćeš opcije šta da ti bude primarni broj moba te osobe, mail, contact naziv/slika..

Edited by Valkyrie
Link to comment

U FB aplikaciji otiidi u friends i skroluj dok ne ucita sve slike ili vecinu. Trebalo bi da se pojave posle u kontaktima. Bar je na Sense romovima tako.

Link to comment

mali hate za android & galaxy2:kuci nece da se dogovori sa DHCP serverom pa sam mu za tu konekciju dao staticku IP adresukoju on sad pokusava da koristi i na poslu, gde mu je bogom (i adminom) dano da koristi DHCP angry.gif

Link to comment

Samo da pohvalim CoolReader aplikaciju. Koristim na mobu za čitanje u prevozu i lepo radi. :)Btw, moram da pitam - koristite li neku "kompas" aplikaciju? I pritom da radi posao?Skinuo sam dve dosad (iz znatiželje) i naravno, nemaju pojma sa određivanjem strana sveta :lol::lol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...