Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Koji je najbolji ROM za GalaxyS2?

Mislim da je krajnje vreme da predjem na KitKat

Gledao sam po netu i uglavnom se pominje cyanogenmod I Neat kao dosta dobri

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link to comment

check in

 

na prvi pogled lepo izgleda interface. procitah i ovu temu po dijagonali. ne znam sta je rooting ali vidim da se spominje skoro na svakoj stranici. sta god da je ne bi se upustao u korenite promene od samog starta.

 

ja sam igrom slucaja presao sa wp na android. izgubio sam telefon na odmoru tokom novogodisnjih praznika. ista star se desila i poznaniku koji je iz te branse. kontam covek je specijalista, pa ga zamolio da udari x2 sta god bude kupovao i instalirao za sebe. tako i bi i predjoh na cayogenmod za koji do preuzimanja aparata nisam ni cuo.

 

 

Link to comment

Nego, sto mi kod pokusaja registrovanja na Map my ride, stalno izbacuje "Unexpected server response"?

 

Vec mesec dana tako, bilo da pokusam clean reg, bilo da povezem sa Fb akauntom

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Instalirao sam Google Keep na tablet, hoću da mi se beleške koje imam u telefonu pojave i na tabletu, može li to uopšte i kako? Nikad mi sinhronizacije nisu išle od ruke :(

Link to comment

Instalirao sam Google Keep na tablet, hoću da mi se beleške koje imam u telefonu pojave i na tabletu, može li to uopšte i kako? Nikad mi sinhronizacije nisu išle od ruke :(

 

Nagađam, ali kontam da bi trebalo da bude tako ako si na oba uređaja povezan sa istim gmail nalogom. Sinhronizacija bi trebala da bude automatska, bem li ga. Kao što se npr kontakti konstantno sinhronizuju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...