Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Mislim da to i nije problem, da tako mora i to je to :)

 

ono što mene iritira je koliko su aplikacije sve bezobraznije i bezobraznije veće. Evo Fejsbuk aplikacija zauzima preko 80 megabajta, gde na samu aplikaciju otpada 20 i nešto a na "DATA" 60ak. Uninstaliraću je definitivno, ali je to trend koji primećujem u sve više aplikacija.

 

a nema pouzdanog načina da povećam storage space i ovo je sve gore.

Link to comment

Manje-više. Nemam puno aplikacija, a FB je osnovna. Redovno updejtujem TT i Twitter bez problema. Aplikacije mi zauzimaju manje od 50% prostora na internoj, na SD još manje. Fizički ima dovoljno memorije, a ovo guta previše radne.

Link to comment

To sam malopre mislio, thumbnails fajl ne zauzima prostor rezervisan za aplikacije. Ne mogu ni ja da kažem da mi je jasno zašto je toliki i o čemu se radi, ali odradio sam na svom telefonu ono što sam gore linkovao, da pod istim imenom ostaviš prazan fajl i videćemo da li će biti razlike.

Link to comment

jel' ona clean master aplikacija stvarno radi silne stvari koje prijavljuje? zar ne bi trebalo sistem da brise razne temp fajlove i foldere?

 

najgori je fb messenger. zakerberg je zlo.

Link to comment

jel' ona clean master aplikacija stvarno radi silne stvari koje prijavljuje? zar ne bi trebalo sistem da brise razne temp fajlove i foldere?

 

najgori je fb messenger. zakerberg je zlo.

vec smo ovde resavali problem fb messengera

 

jednostavno odes na FB original aplikaciju u podesavanjima, uradis clear data, upalis je, i logujes se ponovo na FB

 

normalno ce ti raditi inbox, samo kliknes na "remind me later" kad ti predlozi da instaliras FB messenger

 

Onda, nakon 10 dana kada ti onemoguci opciju da zaobidjes instalaciju tog zla, samo ponovi prethodni korak.. clear data, log in i teraj do iznemoglosti

 

ja to radim vec duze vreme i predlazem ljudima oko sebe.. FB messenger ne drzim na fonu

Edited by Have_Fun
Link to comment

To sam malopre mislio, thumbnails fajl ne zauzima prostor rezervisan za aplikacije. Ne mogu ni ja da kažem da mi je jasno zašto je toliki i o čemu se radi, ali odradio sam na svom telefonu ono što sam gore linkovao, da pod istim imenom ostaviš prazan fajl i videćemo da li će biti razlike.

Kako napraviš prazan file? Ne mogu sada na link, čitao sam te predloge ali i da mnogima ni to nije pomoglo.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...