Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Airplane mod ne radi to. Hoću da poruke stižu jer su mi svi ljudi u različitim vremenskim zonama. Samo neću da ih čujem i da me bude, već da ih pročitam ujutru.

 

Sad sam nešto isprobavao ali i dalje ne mogu da se rešim vibracije kada stavim ovo only priorities. Vrlo nervira koliko je komplikovano!

...i opet se vraćam na "airplane mode"

Pre spavanja, namestiš alarm uključiš "a.p. mode"

i spavaš... alarm se uključi, ti se probudiš, isključiš "ap mode" i vidiš ko i šta ti je pisao tj zvao.

 

To su dva klika...

Link to comment

Ne može, na novoj verziji mi čak ne radi ni neki silent toggle widget koji sam instalirao na kit kat da imitira fizičku polugu koji sam imao na iphone.

 

Već skoro godinu dana se android i ja mrzimo, a nekad imam takve izlive mržnje prema androidu da bih to podelio i ovde, ali neću zbog dobrih ljudi koji pokušavaju da pomognu. Hvala.

 

Kad budem imao vremena potražiću da li može da se isključi vibracija, kada se sve mutira.

 

Čekaj, bez widgeta, bez bilo čega drugog, kad isključiš zvuk i vibraciju - alarm se ne čuje? Koji je telefon u pitanju?

Airplane mode inače isključi sve mreže.

 

edit: Iako ne znam koji je telefon, sasvim sigurno, 100%, može da se isključi vibracija.

 

edit2: Nexus5, sad vidim. Samo uključiš silent profile, a u podešavanjima profila podesiš da ti ne svira na ništa i da ne vibrira. Dva klika bukvalno.

Edited by Lrd
Link to comment

Vise i ne znam na kom topicu se vodila rasprava... samo da prijavim da sam pazario samsung galaxy tab 3 i ace 4 lite. Za sad sam prilicno zadovoljan :) Stvar koja me najvise odusevljava je sto je look n feel prakticno isti. Isti OS, isti settings, isti nacin podesavanja... tako da ne moras da ucis dva put nista. Tabletic sam malo manje koristio, jedina zamerka mu je da je malo tezi od npr. iPad Air-a, mobilni je pak pun pogodak - prava velicina da lepo lezi u ruci, ima sve opcije, lagan da laganiji ne moze biti a uz to kostao samo 100 evara. Cak i kamerica radi solidan posao (ako ljudi stoje zakovani kao kamenje :D ). Ovo na konto one rasprave da se za 100 evara moze kupiti samo stupidphone kinez koji se odma kvari. Za tablet sam pazario i cover sa tastaturicom. I da, tablet moze da prima i microSIM tako da se preko mobilne mreze moze kaciti na net (vrlo bitna stavka za Afriku.

Pre ovoga sam koristio blacberry, tako da jos uvek istrazujem mogucnosti. Ako neko ima bilo koji pocetnicki savet neka deli :)

Link to comment

ispada da im je naziv podforuma najvazniji, u prirodnom pokretu ociju sa levo na desno.

ispod avatar, pa sa strane manjnim slovima naziv teme. katastrofa.

 

Koliko god se trudio da se prilagodim, ovo mi je najteže..

 

Žešće su usrali ovim apdejtom, ostaje da se nadamo da će srediti..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...