Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Nope, nece da instalira uopste tapatalk. Kad probam linak na PPPu za instalaciju ne radi, kad ga googlam da mi neku verziju koja treba da se iskesira. 

 

Drugi problem je sto ne znam kako da otvaram linkove u novim tabovima (ono sto se na PCu radi sa desnim klikom misa i onda "open in new tab"). I tako to... tek sam poceo jos se mucim. 

Link to comment

Imaš u settingsima sistema pod bezbednost da čekiraš opciju da instaliraš aplikacije od nepoznatih izbora, vidi to.. A jel si probao da skineš TT preko Google play-a?

 

Za novi tab, drži malo duže na linku i trebalo bi da ti ponudi..

Link to comment

drugari,

kako da obrisem neku od ovih sest strana koje imam na home screenu (zaokruzeno zelenom bojicom)? poprilican sam duduk za android. nekako sam ih sam napravio, a nemam nista na njima i samo mi smetaju kada skrolujem levo- desno. u pitanju je samsung note 3, ako je to nesto bitno.

 

 

tempFileForShare.jpg

Link to comment

hvala rene.

pretpostavljao sam da je nesto prosto ali nisam mogao da se setim ni kako sam ih napravio ni kako da ih obrisem a smetale mi. kada trazim nesto levo- desno imao sam dve nepotrebne, prazne stranice  :) 

Link to comment

Nisam nesto cackao oko toga, ali sad bacih pogled na brzinu i mislim da je to sto ti treba u sound & notification, pa interuptions i tu ugasis bas sve posto je alarm po defaultu priority i on ne moze da se ugasi.

 

Inace mi se mnogo svidja lolipop, ubedljivo najbolji android ikad. Vizuelno je ogromno unapredjenje, animacije su super, saltanje izmedju aplikacija super, baterija je stvarno dosta bolja (i onaj battery saver mod je odlican) i sve bas radi fluidno i perfektno.

Link to comment

Uh, mislim da nisam ni od kakve pomoci jer uopste nisam gledao te nove opcije u vezi notifikacija, ali opet da skrenem paznju ako ti je slucajno promaklo - tamo u notifications meniju imaju da se podesavaju i notifikacije za svaki app posebno, pa mozda da probas tu da podesis za viber ako vec nisi

Edited by Ruxin
Link to comment

čekaj (bre)

a šta radi "airplane mode"?

 

Ti hoćeš da se "spoljni svet" ne uzmemirava a opet hoćeš da čuješ alarm?

to je ono što "radi" airplane ili flight mode, zar ne?

 

offline-access-airplane-mode.png

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...