Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Gledao sam po netu pre par dana, to (sa GPS on/off) je na nivou Kitkat-a, nije do Asusa, mada nisu morali sa da se drže zakona k'o pijan plota. Uopšte, korisnici se bune da im sad baterije brže cure. Isključio sam Google Now i opet imam utisak da mi baterije kraću traju. Nije tragedija, pošto imam dobru bateriju, ali ipak.

Link to comment

Anonimni probaj da udjes u Google settings, tu isto imas opciju za lokaciju pa probaj.

 

nbg4ever quickpic ti je najbolja gallerija, a mogao bi da skines za nexusa i google now launcher mnogo je lepsi od tog starog aosp, i nije mi jasno sto nisu stavili po defaultu na lollipopu, i ja sam na nexusu 7 (2013) morao da instaliram novi, jer mi se taj stari ne svidja, a i nervira me ona crna pozadina u meniju.

Edited by spina
Link to comment

E, instalirao sam QP. Radi posao, taman koliko treba.

Launcher sam isprobao dok sam jos bio na KKu i tada mi se nije nesto svideo.

 

Samo da se jos jednomnajebem majke novoj tastaturi. Povecajte spejs, idioti!!!

3g watchdog danas nesto odlepio. Poceo da prikazuje nekepotpuno sulude podatke o data useage-u

 

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Jel koristi neko swiftkey tastaturu? Savršenstvo bila do nedavno, funkcionalna jako, piše na dva jezika, prelepe teme, ali u poslednje vreme počela da laguje opasno, zakucava i sl. Reinstaliram, i vidim da su totalno izmenili layout za Srpsku tastaturu, sva slova ispremeštali :(

Link to comment

Jel koristi neko swiftkey tastaturu? Savršenstvo bila do nedavno, funkcionalna jako, piše na dva jezika, prelepe teme, ali u poslednje vreme počela da laguje opasno, zakucava i sl. Reinstaliram, i vidim da su totalno izmenili layout za Srpsku tastaturu, sva slova ispremeštali :(

Meni se to desilo kad sam imao android, nešto sam instalirao i počela stalno da se sobaljuje swiftkey.Kad sam uradio soft reset i ponovo od nule instalirao peoradilo.Mrzelo me da instaliram posle sve da ispitujem šta je brljeknulo.
Link to comment

Googlao sam, gomiletina ljudi sa istim problemom. Nekad mi bukvalno zablokira na tipa 5 sekundi.

 

Mada me sada posle reinstalla više nervira ova promena rasporeda naših slova. :(

 

Tnx.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Апдејтујте свифт решили су тај проблем са лаговањем. Много боље сада ради барем код мене, мада видим да се и остали људи хвале да им боље ради сада.

 

 

Sent from my iPad Air using Tapatalk

Link to comment

Pisao sam im i carevi odgovorili u roku od sat. Fenomenalna podrška i super komunikacija. Rekli su da mi je to no. 1 issue I da svim snagama rade na tome... Dali mi link da skinem najnoviju betu kao odvojeni App što sam i učinio... Mada meni od reinstalla bolje radi.

Link to comment

Kupio sam juce galaxy tab 3 I sad se mucim sa njim. Jel moze par pocetnickih tipova? Npr kako da otvorim linak u n8vom tabu ili kako da instaliram tapatalk posto nece da otvara linak koji je na pppu.

Link to comment

vi se zajebavate i kupujete te brendirane krseve umesto da uzmete ono sto vam moca i yolo ovde ponavljaju kao papagaji, xiaomi kida za almost zero novaca. kad budete probali ovaj MIUI interfejs pitacete se gde su vam prosle godine sa zamzungom....

Link to comment

Kupio sam juce galaxy tab 3 I sad se mucim sa njim. Jel moze par pocetnickih tipova? Npr kako da otvorim linak u n8vom tabu ili kako da instaliram tapatalk posto nece da otvara linak koji je na pppu.

 

ajde molim te napisi malo jasnije sta tacno hoces, imas tapatalk instaliran ali nece da otvara linkove?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...