Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Hoću da skinem neki YT player koji radi u pozadini, tri različita sam pokušao da instaliram ali download kod svakog stane na dve trećine i ni makac.. Sve ostalo u okviru marketa radi normalno.. Ima li neka pomoć? :unsure:

Link to comment

roknucu se sto ne umem da iskljucim predictive text na xiaomi androidu... znaci jebo ga onaj ko ga napravio.

Imao sam i ja problem, vidi negde u opcijama generalno. Sad cu probam opet nadjem...

Link to comment

roknucu se sto ne umem da iskljucim predictive text na xiaomi androidu... znaci jebo ga onaj ko ga napravio.

 

To je verovatno u settings-> language&input, a može da bude i u settings tastature (kad se pojavi tastatura), tako mi je bilo na starom telefonu

 

Apgrejdovao sam android na tabletu. Od subote neveruem. Kao da sam kupio novi tablet.

 

Meni se tablet (Asus) apgrejdovao na 4.43 pre neki dan i nisam preterano srećan, brže troši baterije + ne može da se isključi/uključi GPS, a nisam primetio da sam nešto korisno dobio u odnosu na 4.3.

 

Zanimaće me 5.0, mada nisam ni proveravao da li mi je procesor 64-bita.

Link to comment

Anonimni, zar ne može u setingsima pod lokacijama da se isključi GPS? Pa ako ti trebaju lokacije da postaviš samo opciju "mobilne mreže"

Tako je na samsungu

 

Može da se isključi (pod Location Mode, prilično kriptično i komplikovano za nalaženje), ali ne vidim tu napredak u odnosu na veliko on/off dugme u vrhu ekrana kako je ranije bilo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...