Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Nesto mi zabagovao Neksus. Power button samo iskljuci ekran, ne mogu da ga restartujem. Postoji li neki drugi nacin, osim da ispraznim bateriju?

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Nesto mi zabagovao Neksus. Power button samo iskljuci ekran, ne mogu da ga restartujem. Postoji li neki drugi nacin, osim da ispraznim bateriju?

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Neka kombinacija hw tastera bi morala biti za soft restart. Edited by wall
Link to comment

izasle here mape za android

instalirao & ubio googlemaps.

 

(tj shortcut ka njima :) )

Ako su uspeli da prenesu kvalitet here drive i here maps koje koristim na WP onda veeeliki plus!
Link to comment

Šta je potrebno (od softvera ili kablova) da kada priljučim mobilac (samsung s3) na PC računar da mi mobilni bude na internetu?

I da li je to u opšte i moguće?

Na HTC-ovim mobilcima je to moglo da se izvede.

Link to comment

da li neko ima ideju gde treba da čačkam da bi uspeo da se nakačim na net? nakačim se na wi-fi ali browser i tapatalk javljaju da ne mogu da se povežu na net?!

Link to comment

A na kakav wi-fi se kačiš? Neki javni, a besplatni, se ograničavaju na samo određene servise, tipa FB ili mail preko aplikacija.

hm, moguće je. kačim se na wi-fi studentske biblioteke koja mi je preko puta. zaključan je šifrom koju sam lupio i provalio. radilo je super do prekjuče. al sinoć u pivnici mi se isto dogodilo sa njihovim wi-fijem.

Link to comment

hm, moguće je. kačim se na wi-fi studentske biblioteke koja mi je preko puta. zaključan je šifrom koju sam lupio i provalio. radilo je super do prekjuče. al sinoć u pivnici mi se isto dogodilo sa njihovim wi-fijem.

nakacen si na wifi ali ne mozes da surfujes?

 

probaj da udjes u opcije i promenis IP adresu (tamo gde je wifi pa modify network config pa tu imas ip adresu), poslednju cifru.. npr umesto 3 stavis 7 ili tako nesto

 

meni se to desava kuci ponekad

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...