Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

evo kako je bilo za moj htc




samo sto ti odaberes disc drive i povezes se na komp

ovo sto su oni odradili je povezivanje fona na kompov internet sto je isto dobra fora ako ti treba nesto za download na fonu a nemas wifi -.-
kao sto se meni dogadjalo, a nisam imao net na paketu

ili odradis to, pa pustis da tvoj fon glumi wifi i ostali se kace preko njega :D Edited by Have_Fun
Link to comment

Kako se u Viberu iskljucuje predictive text input? Probao sam sve i nisam uspeo, iako mi je u settingu samog telefona iskljucena predictive text opcija. Pretpostavljam da Viber ima neko svoje podesavanje ali ga ne vidim, u njegovom settingu nema tako nesto. Verovatno je nesto glupo tipa tri puta tapni na nesto. Hvala.

Link to comment

aplikacija za gmail radila normalno nekoliko dana, a onda je prestala da prikazuje nove poruke. gmail proveravam preko browsera, ali mi to nije uvek zgodno.

šta da radim sa aplikacijom da proradi?

Link to comment

Kako se bjese instalira whatsapp za nas koji zivimo u zemljama gdje nije dozvoljen?

 

Ustaljeno rešenje je da skineš .apk file tj instalaciju sa neta, prebaciš na fon i instaliraš. 

Link to comment

с обзиром да га моторола прави, вероватно ће коштати као и moto x тј. $499 мада нисам видео нигде да се помиње цена још

Link to comment
  • 2 weeks later...

šta koristite za online slušanje muzike na telefonu?

 

ja sam koristila grooveshark na PC-ju, ali na telefonu ne radi, staje, baguje. tamo sam imala super playliste, baza podataka je ogromna.

sada sam skinula soundcloud i ne mogu da nađem ni 15% muzike koju sam slušala na gsharku

Link to comment

grooveshark je nesto poput youtubea bez videa, dok soundcloud uglavnom koriste muzicari i producenti za kachenje svojih radova.

ne znam sta je Deezer al kasnije cu pogledati koji app ti moze pomoci

Link to comment

Jel moguce instalirati Google Hangouts Dialer kod nas?

 

edit: nevr majnd, uspjeo sam

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...