Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Toooooooooo!

maheem care!!!

 

radi bez mesindzera :D

 

evo verzije

 

http://facebook.en.uptodown.com/android/download/70377

 

izbrisao sam FB i FB msngr i stavio ovo, sve radi

prvo te pita da li da instaliras mesindzer, kliknes kasnije i normalno chatujes

 

 

hvala maheem

 

 

update vise ne klikcem!

obavestenje za one koji su stavili ovu verziju i odradili sve kao sto sam napisao

posle 2 nedelje kada kliknete na chat, pojavice vam se poruka da morate da skinete FB messenger i nece vam biti omoguceno kliktanje na "later" kao sto je bilo moguce do tada

 

sve sto treba je da odete u settings, pa aplikacije i da tamo nadjete FB i clear-ujete data

posle se ponovo ulogujete i chat ce normalno raditi

Link to comment

obavestenje za one koji su stavili ovu verziju i odradili sve kao sto sam napisao

posle 2 nedelje kada kliknete na chat, pojavice vam se poruka da morate da skinete FB messenger i nece vam biti omoguceno kliktanje na "later" kao sto je bilo moguce do tada

 

sve sto treba je da odete u settings, pa aplikacije i da tamo nadjete FB i clear-ujete data

posle se ponovo ulogujete i chat ce normalno raditi

nisam to ni primetio, mada često clearujem datu pa je verovatno zbog toga :D

Link to comment

meni se malopre desilo, samo sam lepo pobrisao data, logovao se ponovo i sve sljaka :)

kliknem "later" kad mi iskoci ono za skidanje messengera i to je to.. odbijam da downloadujem to sranje

Link to comment

nije problem što je sranje

problem je što ne radi!

 

Probao ja to i najsmešnije mi bilo što me obaveštava da sam dobio poruku tek kada uđem u aplikaciju.

Link to comment

jesam, ali na žalost ne znam rešenje za to

ta li ti je u opcijama mesindžera uključena notifikacija i chat heads?

EDIT: jedino mi pada na pamet pešačko rešen je, uloguješ se u chore na kompu i na fonu, pa onda otvaraš stranu jednu po jednu, pa će ti se pojavljivati u historiju, samo je smor rešenje

Edited by renne
Link to comment

ta ti je i za povezivanje sa kompom

tutnes tu usb, tutnes u komp, ako treba sacekas da komp odradi sta ima i to je to


e da.. za htc trebas da odaberes ono, data storage... kada povezes fon i komp imas onaj padajuci meni i tu odaberi to, da ti ne bi fon mislio da se samo puni preko kompa

bar je tako meni bilo na htc wildfire s


edit: ipak se to zove "disk drive"

http://www.htc.com/sea/support/htc-desire-200/howto/379361.html

Edited by Have_Fun
Link to comment

ta ti je i za povezivanje sa kompom

 

tutnes tu usb, tutnes u komp, ako treba sacekas da komp odradi sta ima i to je to

 

 

e da.. za htc trebas da odaberes ono, data storage... kada povezes fon i komp imas onaj padajuci meni i tu odaberi to, da ti ne bi fon mislio da se samo puni preko kompa

 

bar je tako meni bilo na htc wildfire s

ja to uradila, ali kom ne prepoznaje, kaže ''insert disc''

a glupi telefon se puni

 

e ajde molim te malo mi detaljnije objasni kako da nađem to ''data storage, tj. gde to odabiram ? na fonu ?

 

ed.

ubacim vezu a komp mi prijavljuje dva ''removable disc'' ???

 

ed.našla u telefonu

Edited by dùda
Link to comment

ja to uradila, ali kom ne prepoznaje, kaže ''insert disc''

a glupi telefon se puni

 

e ajde molim te malo mi detaljnije objasni kako da nađem to ''data storage, tj. gde to odabiram ? na fonu ?

kad ga povezes on bi trebao sam da ti otvori jedno prozorce gde ces ti odabrati koju konekciju zelis

 

http://www.htc.com/sea/support/htc-desire-200/howto/379361.html

 

meni je na htc wildfire s-u to bilo ili automatski, ili ako se ne desi samo od sebe, onda sam morao da prevucem prstom odozgo na dole (sto ja kazem, padajuci meni) i tu su mi se nalazile opcije za povezivanje

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...