Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Onda je ti nisi apdejtovao dosta dugo... pošto ja nisam apdejtovao jedno 2-3 meseca pa mi tražio da instaliram fb chat. 

Što i nije loše za znati, znači skinem neku verziju od pre godinu dana i mogu da šeljem poruke.

 

Problem sa četovanjem preko brauzera je to što ne dobijaš obaveštenje kada ti je stigla poruka.

Link to comment

update je urađen pre dva meseca, pre tri je počeo da smara sa updateom, kao i sa installom fb messengera koji naravno nisam instalirao.

at Have_Fun: starije verzije fejsbuk appa su uglavnom bilo bolje

Link to comment

Ja poskidao sve te stvari. Telefoni su sad dovoljno jaki da teraju browser, a ta verzija barem neće tražiti da mi čeprka ko zna šta na telefonu.

Link to comment

pa evo resenja, skini onu verziju FB-a koju sam postavio, prebaci je na fon, izbrisi tu novu koju sada imas na androidu, izbrisi messenger, instaliraj zatim datu verziju i to je to :)

Link to comment

znam, ali problem je što pri prvom logovanju kada obrišem, to ponovo naraste na tu veličinu.

 

Neki App koji će automatski da briše keš i data nakon zatvaranja aplikacije?

Link to comment

Elem, ,treba mi pomoć, 

Na samsung S3 u njegovom "default" Internet browser postoji nekoliko stranica koje nisu stavljene u bookmarks već jednostavno "save pages as.."

 

Te "sačuvane" strane trebalo bi prebaciti na računar ili na drugi (takođe Samsung) telefon. Problem i to što tih strana nema 2-3 strane već 100-200.

 

Šta mi je činiti?

Telefon nije rutovan.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...