Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Ok, nesto sam sjebao i sada mi se tapatalk stalno otvara na feed, umesto na forums. Help

 

tapa

 

Nisi ti sjebao nego apdejt meni je isto tako sad <_<

 

I meni, ali možete da vratite u podešavanjima da forums bude default, snaći ćete se već.

 

Mene mnogo više smara što moram svako malo da se logujem.

Link to comment

Izvanjavam se nubovanju unapred. Razbila mi se verna motorola, i treba da kupim mobilni, ali kako ih često gubim ili ispadnu ili ih bacim o zid, treba da bude ispod sto evra da ne bih mnogo žalio kad se tako nešto desi. U obzir dolaze i polovni.

 

Jel ima neko neku preporuku za jeftin a dobar model mobilnog? Ne tražim puno više od pristojne kamere za fotke i da može viber da izgura.

 

Cenim unapred.

Link to comment

Evo ti Kinezi provereni i kvalitetni pa biraj :)

 

Doogee PIXELS DG350 Ovog sam uzeo burazeru od maja meseca radi bez greske.

 

DooGee DG450 Latte

 

DooGee Valencia DG800

 

THL T6s

 

Jiayu G2F

 

Svi imaju 1GB rama i Quad procesor tako da ce sve aplikacije raditi na njemu bez problema. Takodje svi su dual sim.

 

Narucis i platis Internet karticom u i stize za max mesec dana. Ljudima stizalo za 12-14 dana a meni u proseku za 3-4 nedelje. Ali sve stiglo kako treba sto je najbitnije.

 
Link to comment

 

Evo ti Kinezi provereni i kvalitetni pa biraj :)

 

Doogee PIXELS DG350 Ovog sam uzeo burazeru od maja meseca radi bez greske.

 

DooGee DG450 Latte

 

DooGee Valencia DG800

 

THL T6s

 

Jiayu G2F

 

Svi imaju 1GB rama i Quad procesor tako da ce sve aplikacije raditi na njemu bez problema. Takodje svi su dual sim.

 

Narucis i platis Internet karticom u i stize za max mesec dana. Ljudima stizalo za 12-14 dana a meni u proseku za 3-4 nedelje. Ali sve stiglo kako treba sto je najbitnije.

 

 

Hvala. Kažeš kvalitetni su? Stvarno deluju dobro i povoljno. Ovaj DooGee Valencia mi zapao za oko

Link to comment

Da da to su par proverenih jeftinijih modela. Ako te interesuje imas temu kineski telefoni sto sam ja napravio ali ovi neprosveceni geaci nisu shvatili ozbiljno :nobles:

Link to comment

U principu, mislim da je potrebno 6-12 meseci da bi se tačno znalo kakav je neki telefon, jer svi oni rade odlično u početku :)

 

Naravno, ovo ne govorim da ispadne da ti Kinezi nisu dobri, štaviše meni se dopada ta priča, ali ono što si naveo za burazera i tri meseca kako koristi telefon, nije potpuno merodavno. Koliko dugo ti imaš taj F1?

Link to comment

inače, da li vam neke aplikacije zauzimaju prosto previše prostora?

 

evo npr Fejsbuk aplikacija mi zauzima 67 megabajta ukupno, 23.76 otpada na aplikaciju, a čak 42.89 na Data. Dakle ovo je bez keša koji se nakupi vremenom i koji redovno brišem. Šta mu je ovo data, šta ide u tih 43mb?

a pošto smo prisiljeni da koristimo i njihov Messenger odnedavno, na njega mi ide još 30 mb (14+16). Da li je ovo normalno? Da li neko koristi neku alternativu makar za Messenger?

Link to comment

Od kada me je Facebook "ucenio" da počnem da koristim fb chat, obrisao sam Facebook app. Ma ajde samo "budže" te aplikacije, kao da ja mogu da nabavljam nove modele telefona svakih 6 meseci

 

Poslato sa najnovijom verzijom tapatalk-a

Link to comment

Pa briši data slobno, to su ti kao temp fajlovi na winu

 

znam, ali problem je što pri prvom logovanju kada obrišem, to ponovo naraste na tu veličinu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...