Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Androidjani, treba da preselim kontakte sa nekog LGa na novi Samsung, SIM kartice se razlikuju (u novom je ona mala, u starom velika ili normalna), ima li neki software koji to može da uradi, ili moram da se jebavam sa sinhronizacijom preko Googlea?

Link to comment

Androidjani, treba da preselim kontakte sa nekog LGa na novi Samsung, SIM kartice se razlikuju (u novom je ona mala, u starom velika ili normalna), ima li neki software koji to može da uradi, ili moram da se jebavam sa sinhronizacijom preko Googlea?

 

Imaš sto ziliona aplikacija za to, ali ne znam kakva je pošto koristim Gugl. Ti možeš da izbinguješ kakva je koja ako već ne voliš gugl. :)

Link to comment

Ma ne volim sync sa googleom, u pola klika se sve nadje tamo, a da nisam nameravao...

Recimo, neki dan gospodja zove da pogledam njen G+, kad tamo sve fotke sa njenog telefona na izvolte...

Google koristim za search, i dosta. Izbegavam da se družimo privatno, koliko je god moguće :lolol:

Link to comment

Ma razumem zašto ne voliš gugl, zato sam ti rekao da imaš nezavisne aplikacije koje će ti obaviti posao, a da srčuješ kakva je koja.

 

edit: a to sa fotkama je užas, sećam se kada sam prvi put uzeo nešto bolji android i kada se pojavio G+, opalim fotku telefonom i nešto kasnije stiže poruka da je automatski aploudovana na g+. Brrrr...

Edited by Lrd
Link to comment

@Renne

Fakat, al' i dalje ne volem tu lakoću publishovanja svega živog svima živima...

 

@Lrd

Yep, yep, evo gledam šta je na repertoaru :thumbsup:

Edited by Skyhighatrist
Link to comment

Ali fotke nisu public na g+ po defaultu. Uploaduje ih, ali niko ih ne moze vidjeti osim tebe. Valjda. Tako je barem meni.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...