Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Meni je Vocap™ besplatan vec 2 godine... ne znam kako i zasto, kad je isteklo prvih godinu dana samo se resetovalo na jos godinu.

Link to comment

Uprvo to htedoh da napišem, koristim vocap od 2011 i svaki put par pred istek mi produže "besplatno" korišćenje.

U statusu mi pisalo da bi trebalo da počnem da plaćam u maju 2014, međutim krajem marta 2014 , mi je stigla poruka da mi se besplatno korišćenje produžava do maja 2015.

Tako je bilo i u 2012 i 2013.

 

Drugarica koja je provo koristila vocap na iphone i prešla na android njoj na statusu piše (nešto tipa) beskonačno.

 

PS kako se "namešta" ovo seen i last seen?

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Da, Vocap je besplatan i prosto mi je elegantniji, bolje radi, a Viber je mnogo nakinđuren i bagovit. 

 

I što reče beholder, imam obe pa ko šta više voli.

Link to comment

Pa u pravu ste. Vratio sam Vocap i piše da imam još 10 meseci slobodno. Čak mi je ostala i profilna fotka i neki Lavkraftovski status od pre ko zna kolko.

 

eye, zoki: settings->privacy pa otčekirate "seen".

 

 

Da, Vocap je besplatan i prosto mi je elegantniji, bolje radi, a Viber je mnogo nakinđuren i bagovit. 

 

I što reče beholder, imam obe pa ko šta više voli.

 

Pa dobro™ "elegantniji" i "nakindđuren" je stvar ukusa. I primetio sam da se ljudi žale da je bagovit, ali meni nije bilo tako. Mesecima sam se dopisivao/dopisujem sa Karibima, SAD i Holandijom, šaljem fotke i nikakvih bagova nije bilo. E, osim što sa Kariba nije hteo da šalje lokaciju, eto.

Edited by Lrd
Link to comment

eye, zoki: settings->privacy pa otčekirate "seen".

 

E, trt, kad to isključim onda ja ne mogu da vidim kad su ostali poslednji put viđeni.. :lol:

Link to comment

možda je besplatan za nas sirotinju, a vi buržuji iz EU morate da ga plaćate?

 

Da, koštalo je beše 78 centi, ako se ne varam. Onako baš buržujski.

Link to comment

Da, koštalo je beše 78 centi, ako se ne varam. Onako baš buržujski.

 

Bitno je da mi imamo svi gratis, a da si ti platiJo!

 

Link to comment

E, trt, kad to isključim onda ja ne mogu da vidim kad su ostali poslednji put viđeni.. :lol:

 

Kako beše ona o snošaju i penetraciji? :)

 

Da, koštalo je beše 78 centi, ako se ne varam. Onako baš buržujski.

 

talktothehand.gif 90 centi. Buržuju.

Link to comment

Koristio sam i ja godinama besplatno, još na Symbianu sve sa istom sim karticom. Dok jednom nisu rekli "eat shit and die. Or pay."

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...