Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

imao je ortak slican problem... prepoznavao ga je nekako naopako... probaj da instaliras file managera

 

imao je problema i sa vajerlesom...

 

Kog file managera? Gde? Imam na telefonu neki. Šta da radim s tim? Kako? Aj' pitaj druga kad stigneš, molim te. Ubih se od potrage po forumima.

Link to comment

Kog file managera? Gde? Imam na telefonu neki. Šta da radim s tim? Kako? Aj' pitaj druga kad stigneš, molim te. Ubih se od potrage po forumima.

njemu se pojavljivalo kao kamera pa mu je pomoglo sledece

 

odes na storage pa one tri tackice pa usb connection pa onda prva opcija...

Link to comment

njemu se pojavljivalo kao kamera pa mu je pomoglo sledece

 

odes na storage pa one tri tackice pa usb connection pa onda prva opcija...

 

Da, izguglo sam to pre, ne radi. Ništa, izgleda da ću morati reset. Hvala u svakom slučaju.

Link to comment

Ima li neki trik da, na Sony Xperia Miro, brojač fotki ne kreće uvek od 0?

 

Tj.. smeta mi što moram da ih preimenujem svaki puz kada skinute fotke pakujem u isti folder (a u tom folderu već ima fotki sa istim "nazivom").

BUMP!

 

Viber ili WhatsApp?

Link to comment

Zavisi za šta. Imaj oba ali je Vocap daleko prijatniji za dopisivanje jer nije napadan kao Vajber koji ti iskače na sred ekrana šta god radio. Vocap lepo izlazi u notifikacijama i ne smara te. Vajber je koristan za pozive.

 

Sent from my HTC One SV using Tapatalk 4

Link to comment

Ne kontam kako to viberi skače na sred ekrana, ako misliš na pop up, to se isključi. Viber je mnogo lepši i zanimljivijeg interfejsa, meni barem, ali nažalost, opet, meni barem, watsapp je pouzdaniji u radu. Par puta mi je viber bagovao, diskonektuje se i koješta. Watsapp jako jako retko.

Link to comment

Nikada mi nije palo na pamet da može da se isključi popup :lol: mislim, veoma ga retko koristim za to pa mi i ne treba toliko. Ok je za pozive ali posle nekog vremena moraš da se diskonektuješ i ponovo da zoveš

 

Sent from my HTC One SV using Tapatalk 4

Link to comment

Sad odradio sinhronizaciju svega ali u tom meniju nema nista. Najgore je sto sam bas ovde pre par meseci ronjao da prebacim devojci sve i uspeo sam, a sad nemam predstavu kako. Aj to i pomozi bobe, prebacim sa fona na SIM i to je to, ali hteo sam neke druge podatke da prebacim tipa sms ili nesto iz kalendara.

Before moving to the tutorial guide you need to make sure that your Contacts are linked with the Gmail Account.

Open Contacts.

Press the Menu/ Settings button.

Select ‘Merge with Google’ and then confirm the action. In case you have more than one Gmail accounts then select the one you wish to use as default to host your contacts.

When everything has been successfully merged, a pop-up message will notify you.

Here’s how to sync your contacts with the Gmail account:

Make sure that you have Gmail installed on your device.

Open the App Drawer and go to Settings, then go to ‘Accounts and Sync’.

Enable the Accounts and syncing service.

Select your Gmail account from the e-mail accounts setup .

Make sure that you’ve enabled ‘Sync Contacts’ option.

Press ‘Sync now’ button and wait until all the phone contacts have been successfully synchronized with your gmail account.

Now open Gmail in your computer’s web browser and click the Gmail text link that is listed on the upper left side of the Gmail profile.

Select Contacts and then you should see a page where all the contacts from your Android smartphone have been stored.

That should do it. If you have any other extra questions then please feel free to ask me in comments.

http://www.android.gs/how-to-sync-contacts-on-android-with-your-gmail-account/

Link to comment

^Da, Viber jeste nepouzdaniji... Inače, stvar ukusa, podjednako koristim oba tj. prilagođavam se drugoj strani (kako mi ko pošalje poruku, odgovaram preko iste aplikacije), WhatsApp je meni lepši ali mi jako ide na onu stvar što se vidi kad si poslednji put bio "viđen" u aplikaciju, dok kod Vibera ne volim ono 'seen'... :unsure:

Edited by zoki
Link to comment

What`s app je pouzdaniji (bekap se radi na dnevnom nivou), diskretni i stariji.

Viber nemož` bekapovati (tj možeš da bekapuješ ali ne postoji način da uradiš "restore"), kitnjasti i nekako pošto je noviji - popularniji

 

Kako je ko navikao!

Na koju aplikaciju mi pošalješ poruku na tu ću ti odgovoriti :)

Link to comment

I kod Vajeber i kod Vocapa možeš da namestiš da ne bude "last seen" i "seen".

Za mene je inače Vajber bolji iz prostog razloga jer je besplatan. Vocap možda jeste lepši, ali ima  pouzdanog i besplatnog klona koji se zove Telegram.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...