Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Moze li se nekako suzbiti stizanje notifikacija o novom mailu na standardnom gmail appu, za account sa kojim je sinhronizovan mobilni, na odredjeno vrijeme - npr. od 1 nocu do 7 ujutro? Appovi drugih mailprovidera to rade, kod gmaila nisam nasao...

Link to comment

Kako bi prebacivanje kontaka/smsova sa androida na gmail nalog ? (znam da je bilo ovde negde, ali ne mogu da nadjem, a gmail nikad nisam ni koristio, osim te puke registracije za google play)

Link to comment

Kontakti bi trebalo automatski da ti se snimaju na Gmail nalog, 

 

Uloguj se na gmail preko kompjutera i ispod Google logoa u gornjem levom uglu imaš padajući meni Gmail/Contacts/Tasks pa tamo proveri u Contacts da li su snimljeni.

 

Ako nisu onda idi na sinhronizaciju kontakata preko telefona.

Link to comment

Sad odradio sinhronizaciju svega ali u tom meniju nema nista. Najgore je sto sam bas ovde pre par meseci ronjao da prebacim devojci sve i uspeo sam, a sad nemam predstavu kako. Aj to i pomozi bobe, prebacim sa fona na SIM i to je to, ali hteo sam neke druge podatke da prebacim tipa sms ili nesto iz kalendara.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ima li neki trik da, na Sony Xperia Miro, brojač fotki ne kreće uvek od 0?

 

Tj.. smeta mi što moram da ih preimenujem svaki puz kada skinute fotke pakujem u isti folder (a u tom folderu već ima fotki sa istim "nazivom"). 

Link to comment

Dakle, baš se nešto nisam pohvatao sa Nexus 5.

 

Sada imam problem da kada se povežem, kompjuter ga ne kapira. Svašta sam probavao, ali je za PC uvek "not allowed". Jedino što mi preostaje je potpuni reset, ali mi se to nešto ne radi. Ekstenzivno sam guglao, ali rešenje nisam našao.

 

Er imao neko sličan problem ili zna rešenje ili bar kako da gugla kako treba?

Link to comment

imao je ortak slican problem... prepoznavao ga je nekako naopako... probaj da instaliras file managera

 

imao je problema i sa vajerlesom...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...