Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Jbte, sad nesto malo gledam po netu i izgleda da ne moze.

 

 

http://stackoverflow.com/questions/2958701/launch-custom-android-application-from-android-browser

 

http://android.stackexchange.com/questions/37549/force-link-to-open-in-app-not-my-default-browser

 

Ovo sto Hamlet predlaze je za sam Hrom. Ono, da bude difolt brauzer ako kliknes na bilo kakav link u mejlu, npr.

 

*off - drago mi je da vidim da jos neko pise tweeter, umesto twitter (tek od skoro provalio kako je pravilno) :D

Link to comment

kakva se meni glupa sranja desavaju, nista me nece iz prve... prijavio sam se za mbanking aplikaciju kod erstea prokletog.... i sad ne mogu da udjem jer telefon baguje tastaturu, i ne mogu da ukucam slova, na prvoj slici je tastatura samo za brojeve :isuse: naime, tastatura koja mi je potrebna za kucanje lozinke se pojavi kad minimizujem, i stoji tamo gde nikad do sad nije bila (moze se videti na slici 2)

 

je l' imao neko slican problem, postoji li neko resenje?

 

 

 

Edited by extragluv
Link to comment

soooo...

pitanjce.

 

low memory, obrisala aplikacije koje ne koristim, prebacila na sd sve sto sam htela, low memory i dalje.

e sad, u gallery imam neke fotke koje su syncovane sa google + ili nekim sranjem koji ne koristim, anyway.

ali ne mogu da se obrisu.

 

takodje, syncovane su fotke koje su mi na blogu, koje bih isto obrisala sa telefona.

how the fuck do i do it?

 

jaoj, jedva cekam da mi istekne ovaj ugovor, pa da menjam telefon, popizdecu viiiise.

Link to comment

Idi u settings telefona, u sync. Trebalo bi da tamo imaš opciju da isključiš pojedinačne sinhronizacije.

 

Moje pitanje je da li update sistema na KitKad zavisi od modela telefona ili nečeg drugog. Ne mogu da se apdejtujem sa 4.3 :(

Sony Xperia Z1 je u pitanju.

Link to comment

Idi u settings telefona, u sync. Trebalo bi da tamo imaš opciju da isključiš pojedinačne sinhronizacije.

 

Moje pitanje je da li update sistema na KitKad zavisi od modela telefona ili nečeg drugog. Ne mogu da se apdejtujem sa 4.3 :(

Sony Xperia Z1 je u pitanju.

Zavisi od modela telefona, proizvođača i od operatera kada će (i da li će uopšte) da puste update

Link to comment

jel mogu nekako da odredim koje aplikacije će da se apdejtuju kada sam online? I takođe, jel postoji opcija da se izabere tip konekcije tipa home, public, office... i da se prema tome odredi koje aplikacije mogu da rade

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...