Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Jedno pitanje za vas sa novijim verzijama androidaJa koristim samsung galaxy s2 plus, android 4.1.2. i na njemu sam instalirao flash.apk za ovu verziju androida i firefox da bih mogao da gledam NBA i ostale streamove (firstrownow.eu itd) (na chrome-u mi nisu radili streamovi, valjda ne podrzava flash ili sta li je, uglavnom na mozilli radi savrseno)enivej, odlucio sam se da rutujem telefon, prikupio sam sve alatke i upravo skidam firmware, novu verziju androida 4.2.2. a i nasao sam Cyanogenmode sa kitketom 4.4.2.zanima me da li na ovim novim verzijama androida rade streamovi? cuo sam nesto u fazonu da flesh nije radjen za ove novije verzije, pa ne znam da li ce sve to sljakati a to mi je jedna od bitnijih stavki :/

Link to comment

Rutovan.. stavljen android 4.2.2. stream radi, izgleda da mi je ostao flash od prethodnog podesavanjaizasao je build 5 za 4.4.2. bez bagova, osim za fm radio, ali moze da se koristi neka druga app(koliko sam ispratio build 4 je imao bag za vibraciju, pa je izbacen fix tog baga koji se sada automatski instalira sa ovim 5. izdanjem)

So, what's new ?- include fixes for vibration and softkey leds- usb otg fix- many cm-side changes(see privacy in settings)- optional overclocking to 1.3 Ghz- fix call MUTE- display correct serial number- compiled rom with linaro 4.8.2 toolchain- kernel version 3.0.101
testiracu kroz par dana pa cu javiti kako izgleda ako nekoga interesuje i ako neko koristi s2 plusza sada cu se igrati ovom verzijom androida koju sada imam.. videh neki multi window, to cu sada da flesujem i isprobam :)http://www.youtube.com/watch?v=J5Gm7__xXOU&feature=c4-overview&list=UUnN1o5QDZ0xI4WKYQwATawA
Link to comment
koja lova? ne rastaje mi se od sonija..a ovaj je zreo za zamjene..
Izvini, tek sad videh ovo.Lova je nerealno niska obzirom da sam ga uzela kad je suprug obnavljao ugovor kod Telenora. Cena za paket Prenesi i surfuj 1000 mu je bila 49900 a ja sam imala i vaučer kojim smo skinuli 10k sa cene te je iznos 39900 na 6 meseci. Inače mu je cena u slobodnoj prodaji puno viša.
Link to comment

U slobodnoj prodaji mu je cena po oglasima oko 400e, sa sve garancijom. Naravno, ima onih sa viškom para koji će odu u official store pa daju tipa 70+ tisuća.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Ja sam kupio S3 sa pravom garancijom za 350 kada je bio 450 po oglasima tj 70000ak hiljada po radnjama. Govorim o telefonima koji su uzeti sa (verovatno jakim) paketom i imaju pisanu garanciju operatera koja naravno da je "prava", pečat prodavca i fiskalni isečak. Pravlje™ od toga ne može.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Uradio sam fabricki update Viewsonic V350, i problem je sto sve sljaka bolje i brze, funkcionise, ali ne moze niko da me zove. Ja mogu da zovem, i da saljem i primam poruke, ali kada me neko zove, daje mu zauzece. A u Call listi mi se pojavi znak kao da sam odgovorio na poziv, a ne kao da je propusten. Sta da radim?

Link to comment

Došlo vreme da uzmem neki novi tel, wildfire se polako raspada...Razmatrao sam par opcija iz nekog srednjeg ranga. Prva mi je HTC Desire 601, jel ima neko iskustva sa njim, kakvi su utisci?Za nijansu skuplji je Sony Xperia SP, po specifikacijama deluje bolji ali ja nešto više volim HTC.Ima nekih dobrih postpaid promocija kod VIP-a pa razmišljam da se prebacim tamo i uzmem tel...Ništa još nije odlučeno i sve opcije dolaze u obzir, dajte slobodno neke predloge iz tog cenovnog ranga :)Inače, najradije bih uzeo Moto G uz račun, zna li neko da li će ga i kad domaći operateri imati u ponudi?

Link to comment

Izvini, tek sad videh ovo.Lova je nerealno niska obzirom da sam ga uzela kad je suprug obnavljao ugovor kod Telenora. Cena za paket Prenesi i surfuj 1000 mu je bila 49900 a ja sam imala i vaučer kojim smo skinuli 10k sa cene te je iznos 39900 na 6 meseci. Inače mu je cena u slobodnoj prodaji puno viša.

Veliki su bogovi u tom Telenoru. Kad pogledaš cene bez ugovorne obaveze, svaki telefon im je barem 20% skuplji no u bilo kojoj drugoj radnji. A i uz ugovore rulaju, Blekberi Z10 im je uz taj prenesi i surfuj 1000 paket 46K dindži uz ugovor od 2 godine. Ovde je bez ugovora i otključan (zakonom zabranjeno zaključavanje telefona na jednog provajdera) oko 250€. Šljam lopovski.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...