Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Da da, sada videh da može, ranije nisam koristio baš iz tog razloga jer su se ljudi žalili da se ne vidi ko je online.Tja, preživeću mada je stari Talk ono što mi treba. Ne planiram još da rutujem telefon tako da će da pričeka...

Link to comment

pitanje/upozorenješugavi google+ se updateovao i postavio i neki pictures, koji je, kako se ispostavilo posle dva dana eksperimentisanja, generisao neki fantomski thumbnail.dat fajl veliki koliko i slobodan prostor na internoj memoriji telefona, i ubio ga skroz, deinstalirao, tj. na zalost samo, vratio na fabricku verziju i sada se to ne desava.Glupe google aplikacije zauzimaju cca 400mb a ne koristim ih...mrzim ih.

Link to comment

Skriven je folder.Nemam ja problem (tj. imam ali znam da tako mora) sa thumbnail fajlom, ali tamo gde su slike, na kartici, a ne na internoj memoriji na kojoj ne držim ništa. Mada to verovatno ima veze i sa huaveijem čiji emotion UI pravi veliki problem sa raspoloživom memorijom, tj podeljena mu je unutrašnja na tri dela od kojih samo oko 1 giga ima korisnik na raspolaganju. I sve bi bilo ok da većina aplikacija, zbog njihovog prčkanja po droidu, ne može da snima na/koristi spoljnu memoriju.BTW, nisam znao da aldiko, bez obzira na to gde su ti knjige, napravi folder i kopiju istih na internoj memoriji....tako da ni to ne mogu da koristim...Najavili su emotion na 4.2 ali vidim da ću po isteku garancije ako ne i pre preći na CM10.1, čim izađe stabilna verzija, ili bolje nešto što je kit-ket, zbog optimizacija.

Link to comment
  • 2 weeks later...

pitanje - je l' jos nekom zuji punjac dok je ukljucen u struju? cak zuji neko vreme nakon skidanja sa struje (mozda zbog toga sto nije za nase trziste, vec imam onaj nastavak?). da ga menjam ili je to normalno?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...