Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

I meni je naslo sa wi-fijem ali ne kontam kako me to cuva od kradje. Ako neko makne telefon i ugasi ga, gde ja mogu da vidim konkretno gde se telefon nalazi?Prastajte, glup sam za ove stvari :D

Link to comment

Pa to odmah kada provališ uključiš ovo gore i nadaš se da su net ili wifi uključeni. Ako je isključen telefon naravno da ništa ne možeš :)

Link to comment

Mada opet, što bi neko maznuo telefon i držao ga isključenog. :)Zlo je što je crno tržište delova u razvoju pa se dobri telefoni rasturaju i prodaju u delovima za servis.

Link to comment

Hteo da reinstaliram sistem i pojavio mi se problem. Ukljucim fon u USB i krene da ga puni ali mi javlja da ne moze da prepozna usb uredjaj i ostane samo na punjenju. Instalirao Kies i drajvere opet isto. Sad ih deinstalirao i opet nece. Probacu jos jednom a vi pomagajte ako znate kako. Na netu nalazim misljenja da je problem sa ovim jezickom sto se nalazi na usb ulazu i da on treba lagano malo da se podigne i da ce onda raditi. Probao i to ne radi :frust:

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Need helpUzeo sam samsung galaxy s2+ i imam problem sa media sound-om (youtube npr).. jako je tih. Pojacam do maximuma, a i dalje se slabo cujePostoji li neka caka da se to nekako promeni?Za s2 sam video foru, da se udje u service mode kucajuci *#*#197328640#*#*, ali na s2+ to ne pali

Link to comment

kada pritisnem dugme sa strane na fonu i kliknem na opcije koje se pojave, pojacam na max ringtone, media i notificationsposle sam isao i u settings, sound, volume i tamo pojacao sve sto sam nasaone znam da li postoji jos neka opcija.. master sound nisam nasao nigdetakodje nigde nisam mogao da nadjem kod pomocu kojeg bih usao u taj service mode.. za s2 su stavili to i dalja podesavanja dok za s2+ nisu

Link to comment

Svasta... sredilo se samo od sebeIspraznila mi se baterija, pa sam ponovo ukljucio fon i proradilo jeUsput je bio jos jedan bag. Prikljucim slusalice na fon, on pokaze da su tu, ali zvuk i dalje pusta preko zvucnika.I to je otklonjeno samo od sebeNe znam da li da se brinem i nosim u servis ili da sacekam i vidim kako ce se dalje odvijati situacija. Verovatno se nesto zbunio, pa se sad stabilizovao (bar se nadam)

Link to comment

Koliko u Beogradu moze da kosta zamena stakla na HTC One X+?Staklo je naprslo, ali touch radi i generalno fon funkcionise normalno.Dakle, otprilike cena (moze i za model sa slicnom dijagonalom) - 10k, 20k? Sent from my Nexus 4

Link to comment

Nisam još guglao šta i kako, hteo da vidim da li neko ima iskustvo iz prve ruke.Inače posle apdejta sve izgleda odlično Sense 5 je veoma lep, bukvalno mi je problem samo Hangouts. U stvari ni to ne bi bio problem da može npr lepo da se vidi ko je onlajn.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...