Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Probaj i PORT TV Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
E port tv mi je super kao sajt nisam znao da ima appPoslato sa WC šolje by BVK
Link to comment

Ne sinhronizuju mi se kontakti:"Sync is currently experiencing problems. It will be back shortly"I tako već dva dana, od kako sam primetio. Nema drugih upozorenja niti obaveštenja.Zeza android ili Google?edit: rešioProblem je napravila neka aplikacija za skeniranje vizit kartica (skenira, obradi, sačuva podatke) koja se nije dobro uklopila.

Edited by CTale
Link to comment

Demonstracija sile.To je tako kad se osetiš prejakim.Nema veze tako se sjebavaju mnoge firme.Sve u krug...Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

lg треба у току овог месеца, за htc нисам знао... ја сам контао да ће екран бити савитљив не савијен (

) то би могло некако да прође, не видим никакву практичну корист нечег оваквог... у случају неког ultra wide телевизора ми има смисла, али на телефону...
Link to comment

Posto mi je pre par godina ukraden prvi Android koji sam imao, ne bih da se zajebavam s ovim drugim. Jel ima neka aplikacija za pracenje lokacije telefona nekim trikovima? Mislim da sam davno cuo za neki SeekDroid ili tako nesto.Verovatno ste i pisali o ovome ali ima bas puno strana pa ne mogu sve da listam.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...