Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Oni su na telefonu ili na SIM kartici, jesi li probao ono sa sinhronizacijom? Trebalo bi kada odeš u People da imaš opciju da prekopiraš kontakte na taj gugl nalog, meni se recimo desilo da mi je beležio kontakte na drugi gugl nalog koji imam na telefonu, pa sam ih prekopirao na ovaj. Ne znam sad napamet korak po korak, ali idi na people pa manage contacts ili tako nešto, tamo sigurno ima opcija.I svi kontakti će da ti se vrate kada se posle fabričkog reseta budeš ulogovao na gugl nalog. Mislim, svi kontakti koji su na tom nalogu :)

Link to comment

Fin telefončić, nema karakteristike kao veliki sIII ali nije da se nešto ne primećuje, super je što je manji i ne izgleda kao cigla...Koristio ga dan dva, tako da nemam neke precizne utiske.Ortak koji ga ima (to mu je prvi android) je vrlo zadovoljan, tražio je brz i "mali" android telefončić...

Link to comment
Fin telefončić, nema karakteristike kao veliki sIII ali nije da se nešto ne primećuje, super je što je manji i ne izgleda kao cigla...Koristio ga dan dva, tako da nemam neke precizne utiske.Ortak koji ga ima (to mu je prvi android) je vrlo zadovoljan, tražio je brz i "mali" android telefončić...
Evo i ja ga imam nekih 5-6 dana vec i skroz sam zadovoljan. Gledao sam i regularne galaxy-e ali su mi jednostavno preveliki. Ovaj je skroz tama. Dovoljna velicina, brzina i ekran.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...