Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Preporuke za neki telefon? Naravno, sto jeftinije to bolje, al da nije bash ni neki krsh. Dobio sam preporuku za Nokia Lumia, ali preferiram Android...

Link to comment

E, koja je situacija sa ovim Quick office-om?Kao, pojavio se u vidu besplatne aplikacije... i to mi sad nudi sta? Mogucnost kreiranja fajlova? Ja sam i ranije imao opciju da kad otvaram pdf i word fajlove, koristim QO, ali nije mi stajala medju aplikacijama

Link to comment
Sacekaj makar da vidis da li ce izaci sledeci.
mislim da je petica vec izasla ali i ovaj je vrh. 2 gb rama za android je bombona.u free tax zonama moze da se nadje za 200$
Link to comment
pa svi office paketi omogućavaju kreiranje fajlova
Ne razumemo se. Ja ranije nisam imao nikakvu Office aplikaciju koju sam mogao da pokrenem i kreiram spreadsheet, na primer.Medjutim, kada sam na telefonu imao neki office fajl, nudio mi je quickoffice kao potencijalni program kojim bih taj fajl otvorio. Sada sam instalirao besplanti QO sa pleja, i imam mogucnost da aplikaciju pokrenem samostalnoScreenshot_2013-09-22-15-51-12.pngOvde se vide "oba" Quick office-a (gore stari, dole novi)Screenshot_2013-09-22-15-51-49.png Edited by nbg4ever
Link to comment

imam htc one V , ovakav: http://reviews.cnet.com/smartphones/htc-one-v-virgin/4505-6452_7-35405851.htmlne prepoznaje sd karticu, i ne koristim je, ali sad je počeo ozbiljno da zakucava (inače, od kad ga imam me zajebava, mrzim ga zajedno sa operativnim sistemom, koja god da je verzija - ne znam , dileja sam za to)hoću da napravim bekap imenika i ostalih podataka, pa da uradim kompletan restart (na ona fabrička podešavanja ili kako se to već zove)ama kako da napravim bekap?da li da ga ondesem ipak u servis da mi oni sve to urade?

Link to comment

Zar ti imenik nije sačuvan na gugl nalogu? Uloguj se preko kompjutera na gmail nalog koji koristiš na telefonu i onda u gornjem levom uglu, gde piše gmail, klikni da ti se otvori drop-down meni i izaberi contacts i vidi da li su ti sačuvani. Ako nisu, na telefonu idi na settings pa accounts pa gmail pa contacts i onda odradi sync pa proveri ponovo.

Link to comment

Je l` ima neko, ili je koristio Samsung Galaxy Core i kakvi su utisci?http://www.mobilnisvet.com/mobilni/3755/Samsung/Galaxy-Core-I8260Razmisljam se da uzmem taj mobMada mi je i ovaj interesantanhttp://www.mobilnisvet.com/mobilni/3499/HTC/Desire-XSamsung je nesto jaci u procesoru i memoriji, a HTC ima DLNA

Link to comment
Zar ti imenik nije sačuvan na gugl nalogu? Uloguj se preko kompjutera na gmail nalog koji koristiš na telefonu i onda u gornjem levom uglu, gde piše gmail, klikni da ti se otvori drop-down meni i izaberi contacts i vidi da li su ti sačuvani.Ako nisu, na telefonu idi na settings pa accounts pa gmail pa contacts i onda odradi sync pa proveri ponovo.
hvala onoliko!samo, nisu mi tamo svi kontakti (izvinjavam se ako umaram, stvarno ne znam)da li to znači da su ti koji fale svakako na SIM kartici?i još, ako sad uradim fabrički reset, kako posle da vratim kontakte? jel to može jednostavnom ponovnom sinhronizacijom?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...