Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Da li se još nekome dešava da mu baguje viber na wifi, ali kada pređeš na mobile data - proradi? Jbt, nisu valjda govna od telenora uvela neke restrikcijie po tom pitanju, promeniću provajdera, matere mi. Pošaljem poruke, stignu ali ne piše delivered, a par puta mi se desilo da neće ni da ih pošalje.

Link to comment
Da li se još nekome dešava da mu baguje viber na wifi, ali kada pređeš na mobile data - proradi?Jbt, nisu valjda govna od telenora uvela neke restrikcijie po tom pitanju, promeniću provajdera, matere mi.Pošaljem poruke, stignu ali ne piše delivered, a par puta mi se desilo da neće ni da ih pošalje.
Njihova borba protiv Vibera se svodi na to da sa kojim god kvarom odes kdo njih oni ti kao prvi savet kazu da ako imas viber odmah ga izbrises pa da vidimo sta ce biti. A mislim da ga nema vise na Marketu direktno vec reinstalacija kada brisanje vibera ne resi magicno problem ide malo komplikovanije nego li prvi put.Tako da sumnjam da su oni.
Link to comment

Hteo sam da instaliram preko weba i evo šta mi kaže:This app is incompatible with all of your devices.VIP HTC HTC One SVHTC HTC One VRockchip PMP7100DProbaću posle kada budem imao WiFi pri ruci.

Link to comment

Kao što rekoh za dijasporu. Znači moraš da fejkuješ market.Instaliraj Tunnel bear, obruši keš od g.playa, pokreni tunnel bear, pokreni g.play pa instalirajПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 4

Link to comment
KOme trebaju streamovi domaćih kanala, a živi po inostranstvima, neka instalira EXTV aplikaciju, ima gomila kvalitetnih streamova, uključujući i Arenu
jel to poznat bag da negde nema tona? recimo, rts1 i b92 ima slika, ali bez tona, dok druga 2 koja sam probao imaju normalno i sliku i ton. ili je nesto do mene?
Link to comment

upravo testiram, idem redom. po gruboj proceni, trecina je u redu, trecina ima sliku, nema ton i trecina nema ni sliku ni ton.edit: iz znatizelje sam uradio test na 2 uredjaja, acer iconia a 700, android 4.1.1 i na s4, android 4.2.2, isto na oba ova gruba procena.

Edited by panta rhei
Link to comment
KOme trebaju streamovi domaćih kanala, a živi po inostranstvima, neka instalira EXTV aplikaciju, ima gomila kvalitetnih streamova, uključujući i Arenu
u koliko mi ovo treba. probacu cim odem dole. TANX!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...