Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Problem se resio "sam od sebe" onog trenutka kad sam instalirao accu weather, pa ga izbrisao jer me je smorilo 10+mb. Rek'o samo da prijavim ovu "paranoramalnu" slucajnost. :fantom:

Link to comment

JUče dobio da pogledam kineski telefon, ovaj:http://www.pandawill.com/9930-smart-phone-android-40-mtk6577-dual-core-10ghz-46-inch-12mp-camera-blue-p71372.htmlVrlo zanimljivo, radi sasvim glatko i neočekivano je sve OK. Rezolucija mi čak ni ne smeta što nije nešto naročita, a kamera je uprkos 12 piksela katastrofa, ali mi ne treba. Dual sim radi kako bih i očekivao.Za nešto manje 100€ savršen telefon.

Link to comment

Hajde da se čujemo za jedno tri do šest meseci :(Ne bih da te plašim ali tamo negde 2007/2008 kupio sam dual TCH fontele (iz Singapura za 90 jura) i radio je fenomenalno tri meseca. posle je počeo da se kvari tačskrin, pa onda mikrofon .... danas samo TVprijem na njemu radi...

Link to comment
Hajde da se čujemo za jedno tri do šest meseci :(Ne bih da te plašim ali tamo negde 2007/2008 kupio sam dual TCH fontele (iz Singapura za 90 jura) i radio je fenomenalno tri meseca. posle je počeo da se kvari tačskrin, pa onda mikrofon .... danas samo TVprijem na njemu radi...
Ovaj sam dobio da pogledam, na 2 nedelje, ne da ga kupim. :)Fora je da ako mi se svidi naručim nešto tako.Inače, ima više od 6 meseci, kupljen u Dubaiu, evo radi još OK.
Link to comment

Samo sam hteo da ti kažem šta se meni desilo. Doduše to je bilo pre androida i ipak je tehnologija (čitaj Knezi) napredovala dosta u proteklih 5-6 godina.Ne znam da li bih imao hrabrosti da ponovo naručujem bilo kakvu tehniku do takvih Kineza u vrednosti većoj od 50 jura :)

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Pa vidi, meni treba dual sim, sa velikim ekranom.Neko moje razmišljanje je da je bolje da dam 100-120€ za Kineza(recmo da bi hteo sa još malo većim ekranom od ovoga) koji će mi raditi posao godinu dana, nego da pljunem 300-400€ za Samsunga(Grand ili S4 mini) ili 200+ za prestigio, gigabyte ili već koji brendirani kinez, kad će mi i nebrendirani kinezi raditi posao.Imao sam ja razmišljanje u pravcu S4/Note dual, da mi se donese iz istog Dubaia, ali nisam sigiran da želim da dam 500 evra (edit: lažu, 800 je :isuse:)za telefon.

Link to comment
Pa vidi, meni treba dual sim, sa velikim ekranom.Neko moje razmišljanje je da je bolje da dam 100-120€ za Kineza(recmo da bi hteo sa još malo većim ekranom od ovoga) koji će mi raditi posao godinu dana, nego da pljunem 300-400€ za Samsunga(Grand ili S4 mini) ili 200+ za prestigio, gigabyte ili već koji brendirani kinez, kad će mi i nebrendirani kinezi raditi posao.Imao sam ja razmišljanje u pravcu S4/Note dual, da mi se donese iz istog Dubaia, ali nisam sigiran da želim da dam 500 evra (edit: lažu, 800 je :isuse:)za telefon.
Svaki samsung će ti raditi 3, 4 godine lagano, što će reći da te izađe isto ako ti kinez riknjava na godinu, a pri tom razlika u kvalitetu je... Ma suvišno i govoriti.Uostalom, najbitnije je da li si zadovoljan sa tim što imaš, ako jesi fine, mada se ja nikad ne bih vodio tom filozofijom. Da ne govorim da pravi telefon (viša srednja i visoka klasa, s3, s4 i sl) možeš da prodaš za ok cifru kada dođeš do momenta da želiš da ga zameniš a videćemo koliko ćeš dobiti za to, ako doživi u funkciji uopšte kraj služenja tebi. :DEdit: apropo cena, Note 2 (moji vlažni snovi, iako imam s3) je po oglasima već oko 400... A S4 - 450... Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Vidi, nije problem da uzmem Note2 ili S4, ali meni treba dual sim, jer imam dva broja, koja moram da vučem sa sobom.I tu je moj problem. Ja mogu da uzmem plafon srednju klasu,jer ostali nemaju dual sim. Osim da mi neko S4/Note2 sa dual simom, po onoj ceni sa linka, donese iz Dubaia. A 800€ mi je baš puno.Da uzimam single sim, ni po jada, Note2 bi najverovatnije već stojao tu pored mene.

Link to comment
Čekaj Radiša, zar ti nisi imao neki HTC dual sim?
ne, vuglim dva huawei-a dve godine, smučilo mi se. Jedan običan neki, nije smart, drugi G300 (koji je sasvim solidan telefon za ono što mi treba).Dugo se razmišljam oko Granda ili S4 mini, ali..Možda probam sa noname kinezom, pa ako se zajebem, šta sad...
Link to comment

Imam jedan slučaj, promenim rom u ovom slučaju prelazio sa htc sense-a na nonsence-a I sve kad je sve završeno počinju "problemi"Prvo nema google play aplikacije, ajde rekoh nije problem instaliram ja to "ručno", kad neće da radi. neće da se pokrene pa to ti je...Ništa, plan B. Idem preko brauzera na googe play (da probam da skinem) ulogujem se kad ono sve aplikacije koje mi trebaju su "već" instalirane. I šta sad?Googl nudi neka rešenja ali ništa od toga mi nije pomoglou međuvremenu da ponovim:

Ima li neki program za sms-ove?Da prebacim sve sms-ove na kompjuter.A da to nije Mighty text
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...