Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Ni ja ne znam koja je fora sa tim what app-omProvem sam više desetina sati na netu pokusavajući da nađem nešto što će mi pomoći oko rešavanja tog problema.Prvi put kada su mi javili da mi je ostalo još manje od 3 dana, ja sma nevezano za whats app promenio ROM na telefonui nisam instalirao isti u narednih 2 nedelje.Kad sam ga instalirao i povezao, obradovbao me sa godinu dana besplatnog korišćenja. To je trebalo da bude u novembru 2013Pre neki dan dolazi mi poruka, da mi je produžena "pretplata" do maja 2014?Zašto nemam pojma... niti me interesuje ...

Link to comment

Zaboravih da vam odgovorim, hvala na odgovorima...U suštini, meni ne treba rutovanje radi aplikacija koje su nedostupnne nerutovanom telefonu već sam ga spomenuo jer sam kontao da je to preduslov za custom rom-ove koji sam kontao da su alternativa. Do sada sam ga izbegavao jer nisam hteo nešto da ukenjam, pa da mi se zaglupavi sprava jer sam uvek uzimao nove telefone (S2 pa sada S3). Ali, pošto neko reče da mogu fabričke aplikacije da se zamrznu i da ne rade ili šta god - koji je najlakši način za to, pošto je to nešto što me najviše nervira i što bih da satrem? Tnx once more.

Link to comment

kada rutuješ aparat, instaliraš neki od toolova za rootovane aplikacije, za twitovanje, ima ih mali milion, i preko njih obrišeš sve nepotrebne aplikacije. Ja lično koristim Android Tuner

Link to comment

samo da (paranoicno) primetim: kada rutujes telefon i das root prava aplikaciji koju je neki nepoznati cika napravio, ona moze da radi apsolutno sta hoce na telefonu, bez ikakve tvoje kontrole i tvog znanja.ovo ne mora biti direktno destruktivno (da onesposobi nesto/posalje premium sms), ali moze biti problematicno iz perspektive privatnosti

Link to comment

What's app je govno, ja sam ga odavno izbrisao i ostavio samo Viber. Em ne moze da se prebaci na SD em nema opciju poziva, a pride i smara sa update i "pretnjama" da istice free.

Link to comment

@john.c chat klijente ne biras po tome kakva je aplikacija, vec koliko ljudi iz tvog okruzenja je koriste ;)+ moja ocena za viber je slicna jer je jeo bateriju kao lud. (stocereci - svako ima svoja iskustva i preference)@rene -> jednom rut... uvek rut (ako mu se tako hoce i ako je dovoljno zlocudan)

Link to comment

@ zverillaNaravno, ja sam apelovao na okruzenje da predju na viber ili bar da imaju i tu opciju. Vidim da ih je sve manje na wapp upravo zbog razloga koje sam gore naveo.

Link to comment

Ne bih se složio da je whats app govno, meni je nekako pouzaniji od vibera, ali viber "krade fore"od whats app i mogao bi u budućnosti da bude bolji.Glavna mana "Vibera" je što ne postoji back up alat, kada se prebacuješ sa telefona na telefon (ili kada menjaš ROM) + paranoik u meni kaže da "sve što je džabe" ne može dugo da traje ....

Link to comment
kada rutuješ aparat, instaliraš neki od toolova za rootovane aplikacije, za twitovanje, ima ih mali milion, i preko njih obrišeš sve nepotrebne aplikacije. Ja lično koristim Android Tuner
Dakle, mora root da bi disejblovao samsung shity apps?Što se tiče watsappa, slažem se da je pouzdainiji, nažalost. Viber mi se izbagovao par puta iako ga više volim, pri tom, na njemu ne može da se šalje multiple images, već jedna po jedna što me jako nervira (ako može, prosvetlite me). Inače, sa dizajnerske strane, watsapp je svetlosnim godinama iza vibera, rekao bih.
Link to comment
ne razuzmem baš o čemu pričaš O super user aplikaciji? Pa čovek (chainfire) je je genijalac, i jako pouzdan lik
ne, nego da kada jednom das zlocudnoj aplikaciji root pristup, oduzimanje tog pristupa nije vise stvar klika u superuser app.u, jer ta zlocudna aplikacija u pozadini moze (teoretski) da ostavi 1001 backdoor koji superuser aplikacija ne moze automatski da pogasi
Link to comment
Što se tiče watsappa, slažem se da je pouzdainiji, nažalost. Viber mi se izbagovao par puta iako ga više volim, pri tom, na njemu ne može da se šalje multiple images, već jedna po jedna što me jako nervira (ako može, prosvetlite me).Inače, sa dizajnerske strane, watsapp je svetlosnim godinama iza vibera, rekao bih.
vidi stvarno ne može da šalje više slika od jednom ...a whats app može ...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...