Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Naravno da možeš. Potrebno je samo da skineš (sa mobilism sajta) verziju za koju znaš da je brža i "lakša"E sad, postoji mala sumlja da app neće da radi :) Naprimer skype neće da radi ako i pozivaoc i pozivalac nemaju istu verziju app :(Ali sumljam da je LS u tom fazonu.

Link to comment

Koja je poslednja verzija androida koju podrzva htc wildfire (tj koja se nalazi na njemu), i kako ide to sa kompatibilnoscu postojecih verzija aplikacija, i starijom verzijom os-a? Treba drugu da instaliram stogod korisno, pa da znam sta ne radi eventualnoSent from my Nexus 4

Link to comment

edit:glup sam, dok sam objasnio sta je problem, skapirao sam i resenjetupavi gugl web interfejs za kontakte(prvi put da mi ozbiljno ide na nerve)

Edited by Zverilla
Link to comment

Prvi put razmišljam o rutovanju telefona, bio bih zahvalan ako bih neko našao minut dva da odgovori:1. glavni razlog je što kontam da x usranih samsung aplikacija u pozadini troši memoriju, usporava rad i sl. Ti romovi što se naknadno instaliraju - da li su optimizovaniji više u tom smislu? Brzina, jednostavno.2. Jel postoji 4.2.2 rom?3. Koliko je sada proces komplikovan i šta on podrazumeva, root+instalacija custom roma? Mada, čitam da ti custom romovi malo malo pa nešto ne radi.. Uglavnom kamera, ako se ne varam.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Dok ne naleti neko pametiniji iz mog ograničenog iskustva:1) rutovaću svaki telefon obavezno, ali sumnjam da ću više ikada da se zajebavam sa romovima. Sve usrane fabričke aplikacije možeš i da npr. freezeuješ sa titanium backupom za šta ti ne treba drugi rom.2) Za koji telefon?3) Nije ništa strašno i opasno, ali bi morao da utrošiš koji sat listajuči xda. Ako se odlučiš samo da rutuješ to je pussy's smoke.

Link to comment

Skini odina i root fajl (PDA) za tvoj galaxy tri. O rutovanju ssmunga sam opširno pisao na prvim stranama ove teme. Meni ni jedan od tih romova ne valja, lično za mene je fabrički rom zakon

Link to comment
Prvi put razmišljam o rutovanju telefona, bio bih zahvalan ako bih neko našao minut dva da odgovori:1. glavni razlog je što kontam da x usranih samsung aplikacija u pozadini troši memoriju, usporava rad i sl. Ti romovi što se naknadno instaliraju - da li su optimizovaniji više u tom smislu? Brzina, jednostavno.2. Jel postoji 4.2.2 rom?3. Koliko je sada proces komplikovan i šta on podrazumeva, root+instalacija custom roma? Mada, čitam da ti custom romovi malo malo pa nešto ne radi.. Uglavnom kamera, ako se ne varam.
1. Naravno da su optimizovaniji, to je i poenta pravljenja ROMova, dovoljno je da skineš defoltne aplikacije i da bude "optimizovaniji". E sad, od "proizvođača" (tj od osobe/tima) zavisi koliko će da ga optimizuje. tj zavisi šta će da stavi na ROM.2 Recimo da postoji. samo to našta ti misliš nije ROM, to je verzija u kojoj je ROM pravljen 4.2.x su verzije koje su "pravljene" od novembra 2012 do jula 20133. Za neke telefone proces je "2x klik + next-next-finish" varijanta (tipa Samsung, HTC) a kod nekih procedure uključuju više satno kopanje po internetu + prinošenje žrtava Bogovima interneta (ZTE)
Link to comment

whatsapp mi kuka za apdejte i pare, kao istice ti za 5 dana, pa za 3 dana, pa sad kaze za 14 dana :)ima li neko da mu je istekao i da je umreo zaista (ili samo prave paniku ko i rts za pretplatu, pa ko se zajebe da plati, zajebo se)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...