Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

A znam da pise today, ali me interesuje ovo sto rene kaze. Tek za dva meseca... :thumbdown:http://www.androidpolice.com/2013/07/24/a-n-in-depth-look-at-the-big-and-small-additions-to-android-jelly-bean-4-3/

Edited by nbg4ever
Link to comment
TweetDeck na androidu je konačno potpuno pandrknuo :( Šteta, savršen je bio za to što je činjeo, slava mu.Da li neko može da preporuči sličan app (jednostavan Twitter klijent sa mogućnošću praćenja određenih naloga i hashtagova po kolonama)? HootSuite me no like.
Uhhh ja za TW koristi TweetCaster
Link to comment
A znam da pise today, ali me interesuje ovo sto rene kaze. Tek za dva meseca... :thumbdown:http://www.androidpo...jelly-bean-4-3/
If your Nexus device is on stock Android 4.2.x Jelly Bean then you will get the over-the-air update notification in the next couple of days or weeks. Google hopes that in maximum two weeks all Nexus 4, Nexus 7, Nexus 10 and Samsung Galaxy Nexus users will have updated their devices to Jelly Bean 4.3.
Link to comment

A sto vec jednom ne maknu onaj messenger+ iz spiska aplikacija?Svidja mi se novi meni u kameri, mada su white balance prebacili pod more options.Ostalo nisam ni primetio, osim sto mi se cini (a mozda se i tripujem), da baterija duze drzi

Link to comment

da se "pohvalim" da mi je note2 žestoko zveknuo na beton, mislio sam ništa od njega nije ostalo, kad ono ništa, ni ogrebotina, a bio sam premro

Link to comment

Jedino kod Skype-ta ti je važno da taj android radi na više od 650MhZJel može i polovan ili jok?Cenimda može da se nađe desire za te para a ako ne wildfire s (ne običan nego baš "s" ) siguran samEdit:Imaš i preko telenora neki htc koji radi na 800MhZ a nije skupSent this post by using Tapatalk 2 and HTC phone

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Ja takve ljude nisam upoznao ;)Šalim se, ja sam ti ovo pričao za htc-ove a za ostale marke bem li ga.Samasung galaxy 1 bi trebao da odgovara tim standardima.Sent this post by using Tapatalk 2 and HTC phone

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...