Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Novo pitanje... ne stizu mi notifikacije (zvucne/led blink) za poruke preko fejsbuka. Ranije je sve bilo ok, onda sam instalirao onaj mesindzer, maknuo ga i od tada nista. U app settings je sve cekirano, gmail/yahoo/whatsapp rade normalno, ali fejs jok
'si proverio da su ti u redu podesavanja za obicnu fb aplikaciju?verovatno ih je fb messendzer promenio da ne bi dobijao duple notifikacije, a nije ih vratio nazad kad si ga ubio.
Link to comment

Pa cekirano je sve sto na prvi pogled treba da bude cekirano. Posle mi je stigla jedna poruka, i bilo je sve kako treba. Medjutim, prethodne tri, nista. Ajde da kazem da sam propustio zvucnu notifikaciju, ali nije bilo ni blinkanja. Tek kad sam otvorio FB na sajtu, videh da ima poruka. Ma, boli me uvo. I onako ne koristim fejs previse...@RenneJel ima nekih bitnih promena, ili su samo vizuelne u pitanju?

Link to comment

Ja sam ga našao na, čini mi se američkom playu.Mada, sad mi više ništa ne treba kad radi navigacija i na google mapamaПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 4

Link to comment
Ja sam ga našao na, čini mi se američkom playu.Mada, sad mi više ništa ne treba kad radi navigacija i na google mapamaПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 4
radi komplet ili samo veci gradovi?
Link to comment

Meni radi, ali ne mogu da uključim glas, sad sam njakao uređaj pola sata, nigde nema te opcije. Samo ispiše putanju i lepo gde treba skretati, ali ne priča. :(

Link to comment

Moram opet da budem party pooper glede gugl mapa, ali danas sam nesto gledao i ladno su smestili Holidej in u dvoriste moje osnovne skole. Ajde da je preko puta ulice (III bulevar, da kazemo mala greska), ali skola je u sred 28. bloka. Ne razumem, zaista. Koliko je tesko ubosti tacnu adresu jednog velikog hotela u BGu?https://maps.google....ed=0CKYBEPwSMAo

Link to comment

Imao problem sa punjenjem baterije. 8 sati punjenja i dopuni bateriju 30%. Danas malo proguglam i odstikliram USB debuging mode (settings-Developer options) i puni se bez problema. Jos neko je primetio da u Settings-Battery zna da prikaze da puni preko USB-a iako je prikljucen na AC punjac. Samo se izvuce kablic iz punjaca i ponovo vrati. Potom prikaze da puni preko punjaca. Eto, mozda nekome bude korisno...

Link to comment

TweetDeck na androidu je konačno potpuno pandrknuo :( Šteta, savršen je bio za to što je činjeo, slava mu.Da li neko može da preporuči sličan app (jednostavan Twitter klijent sa mogućnošću praćenja određenih naloga i hashtagova po kolonama)? HootSuite me no like.

Link to comment
uploadfromtaptalk1374786320939.jpgKad ovo moze da se ocekuje? Jel ima nesto bitno u tom apdejtu?Sent from my Nexus 4
Pise ti u naslovu "pushing today". Ako ti se zuri, mozes rucno da instaliras.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...