Jump to content

Android


Grunf

Recommended Posts

vec kupio druge, ali probao ovo sto kazes i nista. prodavac misli da je zato sto su bile za i-proizvode, ali bez objasnjenja zasto su radile pre updateovanja. nema veze, nece se bace. hvala!

Link to comment

Koliko je Google maps pouzdan? Danas sam trazio jedan broj u Pozeskoj i poprilicno je omasio. Sad potrazim BKA 77 i na mapi mi izadje da je to jos pre ETFa, a ustvari je kod opstine Zvezdara. Potrazio i jednu firmu, izadje mi sugestija nakon otkucanih par karaktera, ali kad searchujem, napise nema rezultata. Onda otkucam na cirilici i locira odmahSent from my Nexus 4

Link to comment
Nikada nisam imao problema sa maps. Extra pouzdanoПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 4
Mene jebao po Sarajevu kao budalu. NIšta nije bilo tamo gde je pokazivao.
Link to comment

Kod mene igo radi pristojno na androidu..mada nista nije tako precizno kao garmin koji sam nabacio na Nokiu :)

Edited by SNARC
Link to comment

Jel moguce nekako bekapovati poruke sa starog telefona, na komp, ali da budu vidljive sa tog istog kompa? Treba da prodam sestrin stari htc, pa razmisljam da joj obrisem sve te poruke, ali da joj opet ostane kopija. Sa starim telefonima sam koristio My phone explorer, cini mi se, i radio je to sto mi sad treba

Link to comment

Hvala, al odustao samOdradio faktori riset, ne treba ziveti u proslosti :DNego, poslao sam telenoru zahtev za kod za otkljucavanje. Tamo pise da ga salju najkasnije za 15 dana. Jel radio neko to, za koliko obicno stize?

Link to comment
  • 2 weeks later...

Novo pitanje... ne stizu mi notifikacije (zvucne/led blink) za poruke preko fejsbuka. Ranije je sve bilo ok, onda sam instalirao onaj mesindzer, maknuo ga i od tada nista. U app settings je sve cekirano, gmail/yahoo/whatsapp rade normalno, ali fejs jok

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...