Jump to content

Android


Grunf

Recommended Posts

Nego, da li je moguce da je zarez na default tastaturi "sakriven", pa moram da kliknem na ?123 da bi dosao do njega? Obicno stoji tu gde je mikrofon
Na mom N7 nije sakriven. Eto koliko je tri inča razlike :PVidi šta ti je ispod tačke, možda tu možeš da izabereš zarez ako ti češće treba.
Link to comment
Nego, da li je moguce da je zarez na default tastaturi "sakriven", pa moram da kliknem na ?123 da bi dosao do njega? Obicno stoji tu gde je mikrofon
Drži duže stisnutu tačku.
Link to comment

:frust:nekad sam iskreno fasciniran ljudima koji dizajniraju UI u androidu. korisnik treba da iskljuci voice search da bi dobio zarez. logicno.na samsungu se recimo ne moze skloniti dugme za keyboard settings, koje je tako preneophodno u regularnom koriscenju

Link to comment

prezivljavam i sa tastaturom kakva jeste,vise je komentar koliko su nekad slepi ljudi koji rade UI, kada prave takve greske (ili ugradjuju takvu "logiku" koju niko sem developera ne moze da ocekuje)

Link to comment

Da okacim i ovde...dsc06018.jpgdsc06019.jpgdsc06020.jpgdsc06022.jpgdsc06023.jpgdsc06024.jpgdsc06025.jpgAjd, telefon ko telefon, sve je poznato. Ali case me je odusevio. Iako sam bio skeptican u pocetku, stvarno lepo naleze na telefon, omogucava sigurniji grip, materijali su prijatni, lepo lezi u ruci (mada, to ima veze i sa cinjenicom da mi je prethodni fon bio k800i, slicne debljine kao i nex sa caseom)

Link to comment

Jedno n00b pitanje: Kakav je backwards compatibility kad su verzije androida u pitanju? Koliko često se dešava da app neće da radi zato što je pravljen za neku stariju verziju a nije još updateovan? :unsure:

Link to comment
Da okacim i ovde...Ajd, telefon ko telefon, sve je poznato. Ali case me je odusevio. Iako sam bio skeptican u pocetku, stvarno lepo naleze na telefon, omogucava sigurniji grip, materijali su prijatni, lepo lezi u ruci (mada, to ima veze i sa cinjenicom da mi je prethodni fon bio k800i, slicne debljine kao i nex sa caseom)
cime si fotografisao?(kvalitet fotografija mi se nimalo ne svidja)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...