Jump to content

Android


Grunf

Recommended Posts

Ajd, kad si se vec ponudio... :DJel normalno sto mi u pleju ne prikazuje pay aplikacije, a kad ih trazim preko googla, nadje njihove stranice? Kad ih otvorim, napise mi da nisu kompatibilne sa mojim telefonom (tj, verovatno sa zemljom iz koje se "javljam")?Igo mape su Serbia_83_Contrast_2012.07_120910.fbl

Link to comment

Mapa je valjana :)A što se ovog prvog tiče, da, ni meni ih ne prikazuje u GP tako da to ide ručno, što i nije neki problem.

Link to comment
Svima preporucujem da uklone ta "GO" smeca sa svojih telefona/tableta....Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD
Ja sam u početku instalirao sve od GO ali onda krenuo da skidam i launcher i ovo-ono , ostao mi samo sms Send from WC šolja by BVK
Link to comment
Ajd, kad si se vec ponudio... :DJel normalno sto mi u pleju ne prikazuje pay aplikacije, a kad ih trazim preko googla, nadje njihove stranice? Kad ih otvorim, napise mi da nisu kompatibilne sa mojim telefonom (tj, verovatno sa zemljom iz koje se "javljam")?Igo mape su Serbia_83_Contrast_2012.07_120910.fbl
Rutuješ pa onda startuješ market Enabler, pa imaš i pay aplikacije
Link to comment

Necu jos da rutujem. Al snaci cu se za aplikacije vec.Nastavaljam sa spamovanjem...Od dve bus plus aplikacije, bolja je nezvanicna?PlanPlus app moze da radi offline (kao na PCu), ili mora se kaci na net?Jel ima svrhe da ubacujem nesto za bekap odmah, ako su mi vec kontakti pokriveni na gmailu, a aplikacije na pleju? Mediju (slike/video/muziku) i nemam bas obicaj da drzim na telefonu?Da li je Endomondo naj app za bajs/trcanje, ili ima nesto bolje?Snimanje razgovora - koliko je izvodljivo? Nesto sam primetio da sve aplikacije imaju osrednje ocene

Link to comment

Pa zvaničana apex aplikacija je bolja. Kako misliš da ti radi u offline modu :D kad treba da vidiš kako se busevi krećuПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment

Mislim na PlanPlus, za offline. Dakle, udarim dve tacke za pocetak i cilj, a app mi pokaze koji autobusi idu. Ili potrazim ulicu i broj, ili trasu neke linije. Kao na kompu

Link to comment

Radujem se sto sam uspeo da uradim sam nesto (dobro, uz malu pomoc druga forumasa) :DA i pokazujem neksusa, naravno -_-Karticu sam isekao ko sekirom, te uopste nije legla cvrsto u trej, ali ipak radi. Kad smo vec kod tapatapa, jel treba da pravim akaunt kod njih (posto je verzija za "siroke narodne mase")?

Link to comment

Sramota me je i da kazem koliko puta sam danas vratio telefon u dzep, s anlokovanim ekranom :isuse:Nema sta nisam poremetio od settingsa, ukljucvao alarme, menjao ringtonove, poremetio sat, pozivi... Sad sam stavio lock nakon 15s, pa ce valjda biti bolje.Nego, da li je moguce da je zarez na default tastaturi "sakriven", pa moram da kliknem na ?123 da bi dosao do njega? Obicno stoji tu gde je mikrofonScreenshot_2013-06-14-00-41-45.pngI kako da na yr.no, maknem ovo Oslo, jebo ga ja?Screenshot_2013-06-14-00-42-15.png

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...