Jump to content

Android


Grunf

Recommended Posts

prestigio je vele težak krš.dual sim, probal alcatel s pop 3040D, nije preskup (oko 120 ojra na 12 rata), baterija drži ako ga ne drkaš previše i dva puna dana, ima prednju kameru, solidan procesor, 3G, levo desno... ja ga uzeh pre mesec dana i (za sada) fercera odlično,http://www.gsmarena....39;pop-5228.php

Edited by najgora
Link to comment

Premali je to ekran i preslab procesor.Ja sam o oba ova telefona, koja sam stavio, čuo sve najbolje, pa mi je sad ovaj tvoj komentar čudan.Meni baterija nije bitna (12 sati mi je dosta), trebaju mi nek druge stvari, da je brz, ima veliki ekran i tako to.

Link to comment

prestigio je koliko shvatih kinez za naše tržište only. ono što sam uspela da nadjem o njemu nije bilo ok.

Edited by najgora
Link to comment
Premali je to ekran i preslab procesor.Ja sam o oba ova telefona, koja sam stavio, čuo sve najbolje, pa mi je sad ovaj tvoj komentar čudan.Meni baterija nije bitna (12 sati mi je dosta), trebaju mi nek druge stvari, da je brz, ima veliki ekran i tako to.
Pitaj filipenka mislim da je nešto pisao na tu temu Send from WC šolja by BVK
Link to comment
Premali je to ekran i preslab procesor.Ja sam o oba ova telefona, koja sam stavio, čuo sve najbolje, pa mi je sad ovaj tvoj komentar čudan.Meni baterija nije bitna (12 sati mi je dosta), trebaju mi nek druge stvari, da je brz, ima veliki ekran i tako to.
Alcatel ima i vece (skuplje) modele. X'Pop je valjda na vrhu te Pop serije, a imaju i neke jos skuplje. Ja sam skoro kupio M'Pop kad je izasao, bio je valjda 140e. Doduse verovatno single sim.
Link to comment

@VeljaPisali samo o 4500, ne i Mayi.

prestigio je koliko shvatih kinez za naše tržište only. ono što sam uspela da nadjem o njemu nije bilo ok.
Javi se Filipu, pa mu kaži da bacaju Value for money titule po sajtu bez razloga. :)
Link to comment
Dosadilo mi da nosim dva telefona sa sobom (a moram da imam dve kartice), pa sam rešio da uzmem jedan telefon sa dve kartice.Jel' ima neko neka iskustva sa jednim od ova dva:http://www.mobilnisvet.com/compare.php?a=3711&b=3638&c=
Nemam. :)Ali bih pre gigabyte.Kvalitetnije izgledaju. Materijal i sl.
Link to comment
Nemam. :)Ali bih pre gigabyte.Kvalitetnije izgledaju. Materijal i sl.
Pa da, to je negde i moj stav, mašina unutra je ista, ekran je isti, GB ima noviji Android i manju bateriju(što mi nije nešto bitno) i lepše izgleda.Ali, ajde da pitam.
Link to comment
Što baš žuti?
Slaze mi se uz kuhinju, kao Glasu hlebara
Otkud da znamo da je zaista tvoje mozda si samo nasao neku kesu i istampao etiketu
Eh, sad... da ostavim i tracking number i shipping adresu, pa da mi neko narusi privatnost <_<Uzeo sam i ovo uz njegahttp://youtu.be/HQjWuGB7LOA
Link to comment

Ma, naravno ;)Jos jednom da apelujem na renea da se vrati, jer u ostatak forumaske populacije (na ovom topiku), nemam nimalo poverenja -_-Vec se razmisljam da li da otvaram android za pocetnike, ili da ovdi spamujem

Link to comment
Ma, naravno ;)Jos jednom da apelujem na renea da se vrati, jer u ostatak forumaske populacije (na ovom topiku), nemam nimalo poverenja -_-Vec se razmisljam da li da otvaram android za pocetnike, ili da ovdi spamujem
samo ti vređaj pa ćeš da dobijaš linkove sa OVI marketa ;) Edited by eye of the beholder
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...