Jump to content

Android


Grunf

Recommended Posts

што наравно не смета еплу да и даље рекламира ретину као нешто уникатно и недостижно другима
Ne znam za iphone5 ali mislim da bolje od disp na s4 ne može i ne treba.
Link to comment
Da li je neko probao ovaj Hangouts? Volim Talk takav kakav jeste i ne znam da li želim dodatne budževine.
Ja sam ga voleo kakav je bio pre 5 godina ili kad se već pojavio, malo su mogli i da ga dorade. Npr jebeni grupni chat.
Link to comment
Ne znam za iphone5 ali mislim da bolje od disp na s4 ne može i ne treba.
Plus milionПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
Link to comment

фора је што је ретина само маркетиншки израз, који треба да означи да је број пиксела по инчу толики да људско око не може да разазна појединачне пикселе на одређеној удаљености од уређаја, па тиме и зависи шта је заправо ретина од врсте уређаја (смартфон, таблет, лаптоп), тј. није нешто што је прецизно одређено... нико осим епла не користи тај израз (претпостављам да су га ови и трејдмарковали), тако да технички гледано јесу у праву да једино еплови производи имају ретину, иако има већ поприличан број уређаја који су их премашили по густини пиксела...што се тиче с4 и ајфона 5... оба имају јако лепе екране, ваљда му дође ствар укуса који је лепши, мада ипс лцд који користи епл има природније боје и мању рефлективност од амолед (тј. олед екрана генерално) који користи самсунг и већина других произвођача... мени лично се више свиђају еплови екрани

Link to comment
Ja sam u USA bila skinula Delta airlines app koja mi je generisala bar kodove za boarding passes nas dvoje i tako smo prolazili, samo poturim displej mobilnog (Samsung) pod skener. Odlična je to fora.
Za ovo ne treba NFC, a ni app. Dovoljno je da kod bukiranja izaberes opciju da ti se boarding pass poslje SMS ili na email.
Link to comment
фора је што је ретина само маркетиншки израз, који треба да означи да је број пиксела по инчу толики да људско око не може да разазна појединачне пикселе на одређеној удаљености од уређаја, па тиме и зависи шта је заправо ретина од врсте уређаја (смартфон, таблет, лаптоп), тј. није нешто што је прецизно одређено... нико осим епла не користи тај израз (претпостављам да су га ови и трејдмарковали), тако да технички гледано јесу у праву да једино еплови производи имају ретину, иако има већ поприличан број уређаја који су их премашили по густини пиксела...што се тиче с4 и ајфона 5... оба имају јако лепе екране, ваљда му дође ствар укуса који је лепши, мада ипс лцд који користи епл има природније боје и мању рефлективност од амолед (тј. олед екрана генерално) који користи самсунг и већина других произвођача... мени лично се више свиђају еплови екрани
Čini mi se da je na s4 dosta dobro rešen problem prezasićenih i neprirodnih boja.Naravno, vrlo moguće da je na iphone još bolje.
Link to comment
Za ovo ne treba NFC, a ni app. Dovoljno je da kod bukiranja izaberes opciju da ti se boarding pass poslje SMS ili na email.
Poslat mi je bio na email ali eto, isprobala sam ovaj app jer ima još dosta featuresa pored barkoda boarding passa.
Link to comment

jel neko zna kako da rešim prebacivanje fotki sa androida na komp (galaxy mini 2 je tel)?komp ne registruje telefon kad se priključi, u početku je funkcionisalo i sad odjednom ništa

Link to comment

Nisam siguran za vraćanje gTalka na NErutovanim telefonima.Ortak je instalirao i nije uspeo da ga vratiSent this post by using Tapatalk 2 and HTC phone

Link to comment

Koliko sam ja razumeo ne može, zato što je sistemska aplikacijaSent this post by using Tapatalk 2 and HTC phone

Link to comment

Sa sistemskim aplikacijama imaš tu opciju "uninstall updates" što će reći, vrati te na početnu verziju koja je išla uz telefon. Za Hangouts pouzdano znam da je jedna osoba odradila to kako treba, a kada budem imao vremena probaću sa starim telefonom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...